Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesti lányok! Igen srácok,...

Budapesti lányok! Igen srácok, ez is a lányokhoz szól, bocsi, legközelebb talán :D tehát lányok. Ma este eljött a napja egy üveg jó bor kinyitásának. Van-e köztetek valaki, aki borkedvelő és csatlakozna hozzám és a borhoz harmadiknak?

Figyelt kérdés
Minden szexuális és természetbeli fizetés feltétlen igénye nélkül. A társaság a fizettség :)

2022. márc. 24. 12:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nincs.
2022. márc. 24. 12:36
 2/13 anonim válasza:
melyik város?
2022. márc. 24. 12:45
 3/13 A kérdező kommentje:
budapesti lányok. A város is Budapest.
2022. márc. 24. 13:06
 4/13 anonim válasza:
Hát így nem hiszem hogy bárkinek kedve támadna. Ráadásul semmit nem lehet tudni rólad, azon kívül hogy nyálas, idegesítő szövegbe csomagolva egyszerűen magányos és kanos vagy. L
2022. márc. 24. 13:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Biztos lenyűgöző logikai képességeid vannak, de talán mégsem működik ez olyan jól. Nem vagyok sem magányos, sem kanos. Szerencsére heti többször futok össze barátaimmal és a szexuális életem is rendben van. Pusztán szeretek beszélgetni és más nézőpontokat meghallgatni különböző témakörökben, továbbá szeretek néha borozni. Ez van fent leírva, ha legközelebb is gondok adódnak egy-egy mondat tartalmának megértésével, jelezz nyugodtan és segítek :)
2022. márc. 24. 14:03
 6/13 anonim válasza:
Bocsi, de nekem is az jön le amit a #4-es mond.
2022. márc. 24. 14:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor vállalom, velem van a baj.
2022. márc. 24. 14:08
 8/13 anonim válasza:

#6, akkor nem vagyok egyedül, én nem is tudom máshogy értelmezni, pedig jószándékú vagyok.

Kérdező: nyálas és idegesítő, mint mondtam... Még sértegetni sincs pofád, csak passzív agresszívan nyávogsz. Komolyan elhiszed hogy így érdekelsz valakit?

2022. márc. 24. 14:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as. Ezt felénk kultúrált társalgásnak hívják. Lehet neked ez ismeretlen ahonnan jössz.. Sajnálom. Nem szoktam sértegetni. És nem kell elhinnem, tudom, hogy így van. Köszönöm az építő jellegű hozzászólásaidat, de elég is volt belőlük.
2022. márc. 24. 14:22
 10/13 anonim válasza:
Ja, látom ahogy tolonganak az érdeklődők :D
2022. márc. 24. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!