Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 46 éves nőnek hol lenne...

46 éves nőnek hol lenne célszerű ismerkednie, ha az "igazit" keresi? Mármint online...

Figyelt kérdés

Van egy jófej kolléganőm, de mindig egyedül jön mindenhová. Feladta már , hogy társat találjon, én meg úgy gondoltam közbelépek...


Én anno az nlc párkeresőjén találtam meg a férjemet. De az a társkereső már nem létezik...

Mi van most, ami kulturált és ahol 40-50 közötti diplomás férfiak is előfordulnak?



2023. dec. 12. 01:38
 1/8 anonim válasza:

Te vagy az Csillácska?

Remélem, a férjed lelép a kolléganőddel :)

2023. dec. 12. 03:30
 2/8 Barnabas333 válasza:
facebook társkereső nem jó?
2023. dec. 12. 15:08
 3/8 anonim válasza:
Itt is lehet,csak sajnos kevés szerintem az 50 körüli magányos férfi akinek azért van némi egzisztencája.Nem könnyű az eset
2023. dec. 12. 16:23
 4/8 anonim válasza:
Ne keresse,majd csak belébotlik valahol.
2023. dec. 12. 19:05
 5/8 anonim válasza:
46 éves korára általában már kinövi az ember ezt az igazi-hülyeséget. Ez az egyik. A másik, meg hogy mi közöd hozzá? Ha nem akar senkit, akkor úgy marad.
2023. dec. 13. 15:18
 6/8 anonim válasza:

Elit társkereső

De nem kéne beleszólni más életébe, ha nem akarja, te sem szeretnéd és senki sem, ha mások okoskodnak, a jót akarok címszó alatt

2023. dec. 13. 19:46
 7/8 anonim válasza:
Azért picit randa nem? Azért nem talált eddig senkit igaz?
2023. dec. 14. 06:33
 8/8 anonim válasza:

Igenis szép hogy segíteni próbál. Rengeteg ember vágyik ebben a korban is megértő társra. Napról napra elutasítóbbak,mogorvábbak,zárkózottabbak vagyunk. Elegünk van a sok visszautasításból,csalódásból,nem csoda hogy szép lassan feladjuk.

Lehet hogy egy pici biztatás,egy kis segítség ami nem kerül semmibe...

Sok sikert mindkettőjüknek!

2023. dec. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!