Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online térben a 20-30 éves...

Online térben a 20-30 éves korosztály hol szokott ismerkedni?

Figyelt kérdés

Régen az interneten szinte bárhol lehetett beszélgetést kialakítani, ami később tovább is ment. (még itt is) Nem voltak ennyire zárkózottak/felszínesek az emberek.

Manapság, pedig ez eléggé nehezen megy, de lehet csak nekem.

Próbáltam a tindert, badoo-t, itt is és különböző társkeresőket. Valakik válaszra se méltattak, másokkal valameddig elment a beszélgetés aztán megszakadt. Egy emberrel majdnem találkoztam, még a parkolóba egymás mellé is parkoltunk, aztán végül meggondolta magát és otthagyott. Utána összevissza írt, hogy miért is hagyott ott.


Kb. ezt tapasztaltam az utóbbi pár évben.


27/f(lehet bennem van a hiba...)


2022. dec. 26. 16:03
 1/6 anonim válasza:

Az online ismerkedés már nem a régi. 10 évvel ezelőtt pl. válogathattam a lányokból, de manapság se match, se beszélgetés, a kamusok is elszaporodtak.


Legtöbbjük profilján semmi bemutatkozó szöveg, így azt se tudod mivel indíts. Kezded egy sziával, de választ sose fogsz rá kapni. Kipróbálsz valami eredeti csajozós szöveget és némelyik nő válaszra méltat, de flegmák lesznek. Rövid, egyszavasz választ kapsz a kérdéseidre és cserébe semmi érdeklődést nem mutatnak.


Nem egyedi az eseted. Egyszerűen túl sok férfi jut egy nőre és ezért is van az, hogy a puncit aranyban mérik a brokit meg még pengőben sem.

2022. dec. 26. 18:06
 2/6 anonim válasza:
Már vagy 8 éve lehetetlen egy beszélgetést is összehozni,(nem itt,bárhol) szóval net az off.1-es tökéletesen elmondta👍
2022. dec. 26. 20:22
 3/6 anonim válasza:
Áh, nem lehetséges, én már szinte le is mondtam róla. Megmaradunk magunknak...
2022. dec. 30. 21:08
 4/6 anonim válasza:
Sajnos, ahogy a kérdező is írta, ugyan ilyen tapasztalataim vannak, s én még 21 vagyok. Élőben eddig több próbálkozásom volt, de ott sem ment tovább 1-2 mondatnál a beszélgetés. Nem tudom mi lesz itt a jövőben, de nyitottabb és közvetlenebb emberekre lenne szükség leginkább.
2023. jan. 3. 21:10
 5/6 anonim válasza:

Pár év kihagyás után próbálkozom újra az online ismerkedéssel. Emlékszem azon kellett izgulni, hogy a beszélgetést követően jön majd a rettegett képcsere... és vajon bejövök-e neki? Viszont nem kellett attól tartani, hogy az ember nem talál vevőt az ismerkedésre.


LOL manapság még egy beszélgetést se lehet összehozni. Belekötnek minden egyes kis részletébe a kérdésednek, széttrollkodnak kommentekben, de privátot max csak férfiaktól kapsz (én többtől is kaptam az elmúlt egy hétben és lényegében megerősítik a tényt, hogy itt már lehetetlenség ismerkedni).

2023. jan. 3. 21:36
 6/6 anonim válasza:
Sehol. Értelmetlen az egész társkeresőzés. Élőben is kidarcok érnek egyszerűen akit én szeretnék az nem akar engem aki meg nem jön be az igen,emiatt elengedtem az egészet,eddig egy kapcsolatom lett nagy nehezen az is a véletlen szerencse műve volt és ennyi. Nem lesz több , arra rendezkedtem be h egyedül maradok
2023. jan. 4. 05:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!