Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, nektek mennyire fontos,...

Nők, nektek mennyire fontos, hogy egy férfi hány évesnek néz ki?

Figyelt kérdés
Eddig azt tapasztaltam, hogy a nők jobban odavannak az érettebb, vagy legalábbis annak kinéző férfiakért. Én mindig is fiatalabbnak néztem ki a koromnál, mondták, hogy ez idősebb koromba jól fog jönni. Most 31 vagyok és még sose volt barátnőm, a személyimet még mindig el szokták kérni bizonyos helyeken.
2023. nov. 18. 10:43
 1/5 anonim válasza:
Engem az nem zavar, hogy fiatalabbnak néz ki egy férfi a koránál, én nem abból szűrőm le, hogy érett e vagy sem. És a legtöbb barátnőm is így van vele, szóval én úgy gondolom, hogy nem annyira fontos a lányoknak, hogy annyi idősnek néz e ki a férfi, mint amennyi valójában vagy sem...
2023. nov. 18. 11:24
 2/5 anonim válasza:

Más az ha valaki kölyök képű és helyes, mint az, hogy valaki kölyök képű ès randa...

Ahogy egy szakáll se tesz feltétlen vonzóvá.


Nem lehet, hogy a gyerekes gondolkodásoddal van inkább baj? Ahogy ezt az egèszet leírtad olyan .. nah mindegy. Nyilván könnyebb valami hamis indokot kitalálni, mint az elmèdet /testedet csiszolni.


Én sem vagyok egy szakállas maszkulin alkat mégis sok féle barátnőm volt mèg jóval idősebbek is... 25F

2023. nov. 18. 11:51
 3/5 anonim válasza:

2#-nek igaza van.


A párom kimondottan baba arcú, ha megborotválkozik, de egyébként is helyes. Arányos, szép arca van.

2023. nov. 18. 11:56
 4/5 anonim válasza:
A kinézethez az emberek társítanak tanult, esetleg tapasztalatokon nyugvó feltételezett tulajdonságokat. Nők esetben a biztonság keresés alapvető és egy idősebb(nek tűnő) férfi esetében feltételezhető az anyagi és talán az érzelmi biztonság is.
2023. nov. 18. 12:58
 5/5 anonim válasza:
Nekem az fontos, hogy a valós kora hozzám illő legyen. Az, hogy mennyinek néz ki, mindegy.
2023. nov. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!