Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért untat az összes férfi?

Miért untat az összes férfi?

Figyelt kérdés
Izgalmas, érdekes férfiak merre vagytok?
2023. nov. 12. 10:43
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Nekem sajna eléggé ízgalmas életem van, de ha megtudnád, hogy miért, akkor tuti dobnál, mert undorodnál...
2023. nov. 12. 11:09
 12/32 anonim válasza:
Én meg a 2-essel értek egyet. Mostanában annyi nő r. bancoskodik itt az oldalon, úgy, hogy még a 18-at sem töltötte be.
2023. nov. 12. 11:36
 13/32 anonim válasza:
Ki számít érdekesnek? :D
2023. nov. 12. 11:44
 14/32 anonim válasza:
Nem nézek ki jól, így nem derülhet ki számodra, mennyire vagyok érdekes.
2023. nov. 12. 11:52
 15/32 anonim válasza:
Nem vagyok udvari bohóc. Ha te magad nem tudsz érdekes beszélgetésben aktív fél lenni, ne várd, hogy a túloldalról egyszemélyben tartsák életben azt, míg te csak a befogadó fél vagy.
2023. nov. 12. 11:52
 16/32 anonim válasza:
Mert buta vagy. Mert minden kommunikáció mindkét félen van. Nem lehetsz csupán a királykisasszony aki ül a trónján és mások szórakoztassanak. Ha te nem tudsz elég érdekes lenni akkor mindenkinek előbb utóbb elfogy a műsora amit elő tud adni és aztán vagy közösen viszitek tovább vagy vége. És elhiszem, mert ismerek olyat én is, hogy tényleg nem tudsz vele mit kezdeni de ha te senkivel akkor inkább nálad a hiba. Lehet, hogy ők nem tudnak veled mit kezdeni.
2023. nov. 12. 12:01
 17/32 Ywerd válasza:

Egy érdekes beszélgetést két értelmes, intelligens, érdeklődő fél tud folytatni.


Szerintem hasznos, ha magadban végiggondolod mitől lesz érdekes, érdektelen egy beszélgetés a számodra.

És mitől lesz az a másik számára.


Én például rendszeresen beszélgetek kvázi ismeretlen emberekkel az őket érdeklő, foglalkoztató témákról.


Rendkívül sokat lehet ezekből tanulni az adott témáról is ,az emberekről is .


42F

2023. nov. 12. 12:04
 18/32 anonim válasza:

Az egy dolog hogy unalmasak, de még hiszékenyek is 😄😄😄

Gyerekek ti még a télapóban is hisztek? 😄

2023. nov. 12. 14:22
 19/32 anonim válasza:

18-as!


Ne aggódj, majd 40-50 éves korodban te is hiszikeny leszel már a lógó csöcseiddel, meg a narancsbőrös, csoffadt picsáddal!:)

2023. nov. 12. 15:12
 20/32 anonim válasza:

Ha a beszélgetés abból áll hogy a szerencsétlen ír neked mondjuk 3-4 értelmes üzenetet(most a téma mindegy) te meg erre írsz nagyon max 3-4 szót,és állandóan ő kérdez/érdeklődik,akkor valószínűleg ezért.

Csak azért írtam le így mert nagyon sok lánynak manapság tényleg ennyiből áll az "ismerkedés",ha nem ismersz magadra akkor lehet csak nincs szerencséd

2023. nov. 12. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!