Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki összejönne, egy 24 éves szűz fiúval?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 17:31
1 2
 11/19 anonim válasza:
Mekkora a fügyid? :)
2023. nov. 5. 22:23
 12/19 anonim válasza:
Volt màr rà példa.De nem velem történt hanem ismerőssel és privátot sem kérek.
2023. nov. 6. 14:03
 13/19 anonim válasza:

A nevedből, és abból, hogy 24 évesen szűz vagy az ugrik be, hogy olyan lehetsz, mint sheldon cooper, és ha ez tényleg így van, akkor az is lehet, hogy autista vagy, mert ez megmagyarázná, hogy miért ilyen gyenge a szociális életed.


Ilyesmiről nem tudsz? Nincs diagnózisod az biztos, mert akkor tudnád, de én nem vagyok pszichológus, nem biztos, hogy autista vagy, de esély az van rá. (ezt azért írom, mert a névválasztásból arra következtetek, hogy sheldonnal tudsz leginkább azonosulni, ő pedig autista, gyenge szociális készségekkel.)


Reméljük, hogy nem így van, de ez akkor is probléma, ha nem vagy autista.


Te mit gondolsz, miért lehet ez, hogy nem megy az ismerkedés?

2023. nov. 6. 15:39
 14/19 anonim válasza:
13,azért nem megy neki,mert vannak olyan nyomik,akik egyből leautistázzák ismeretlenül.Nem mindenki érik be 30 alatt.De 30 fölött is sok a gyerekes.Látszik,hogy Magyarországon nem megy a hibák elfogadása.Meg mi van,ha nem volt a környezetében nő?Mellesleg sok gyereket elbutít a pc játék,olyan,mint a drog.És később jön rá az ember,hogy hoppá,van a valóság is.Nem kérek privátot!
2023. nov. 6. 16:32
 15/19 anonim válasza:
14, igen, sokan lehetnek, akik nem érnek be 30 alatt, de 30 fölött is sok a gyerekes, ami jellemző továbbá az autistákra is. Közöttük is lehetnek autisták, de ez még nem jelenti azt, hogy a kérdező is az lenne, ez csak egy lehetőség.
2023. nov. 6. 16:48
 16/19 A kérdező kommentje:

13, Egészen elképesztő képességeid lehetnek, hogy így látatlanban, rájöttél, hogy autista vagyok, legalább is a papírokon ez áll, bár én nem érzem magam annak.

Azzal azért vitatkoznék, hogy Sheldon autista-e, bár tény, hogy sok ilyesféle betegség tüneteit gyűjtötték össze a készítők. És bár lehet, hogy néhány ilyen Sheldonság nállam is megfigyelhető lehet. Például gyerekkoromban, én is kineveztem adott pontokat az enyémnek, és nagyon zavart ha valaki oda ült. Ez azért mára már, szinte teljesen eltünt, bár azért még most is keresem az adott terek, közel tökéletes pontját. Például egy moziteremben mindig közép, középre szoktam jegyet kérni, ha lehetséges, amivel csak akkor van bajom, ha aszimetrikus a terem, így a nézősor közepe, nem egyező a terem közepével. És ez nagyon zavaró tud lenni, főleg a hangnál, mert torzul a térhatás. Na mindegy, a lényeg, hogy bár sok Sheldonos tulajdonságom van, mégis ha hasonlítanék valakire a sorozatból, akkor az inkább Leonard, testileg, lelkileg és viselkedésileg is. Bár nyílván, ez is csak egy felületes hasonlítás, valójában inkább csak személyiség jegyek hasonlóságáról beszélhetünk.

Szóval, a tényleges lényeg, hogy a felhasználó nevem, nem Sheldon miatt lett az ami, de nem is Leonard miatt. Hanem mert sokszor nehéz új felhasználónevet kitalálnom, és amikor a neven töprengtem, akkor a sorozatra gondoltam, arra, hogy a sorozat is társadalmi témákat boncolgat. Ráadásúl kisérletező tudósokról van szó, akik időnként a legújabb, legfejlettebb technológiákkal játszadoznak. És a sorozat címe, minimális változtatással, pont leírja az elméletem és az itt folytatott kisérletem, jelenlegi játékszer nevét.


Az utolsó kérdésedre meg nem igazán tudok válaszolni, mert túl sok oka lehet, amelyeket napokig sorolhatnék, ha számba venném őket.


14, van igazság abban amit mondasz, bár, ügye az autizmussal, most telibe talált a 13-as.

2023. nov. 6. 17:37
 17/19 anonim válasza:
Az itteni lányoknál ezerszer okosabb vagy az biztos.
2023. nov. 7. 21:17
 18/19 anonim válasza:
Inkább szűz fiú nekem, mint hogy sok lánnyal legyen én előttem, na nekem meg a 2-3+ ex a lelombozó, nem tudom, miért xd.
2023. nov. 12. 21:29
 19/19 anonim válasza:
18 akkor ezek szerint te is az vagy még? Mármint csak azért kérdezem, hogy akkor ez a másik fél részére is adott? Hogy Te se voltál előtte 2-3 másik sráccal?
2023. nov. 24. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!