Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kortól, nemtől függetlenül...

Kortól, nemtől függetlenül vannak itt akik társkeresés céljából regisztráltak az oldalra és ebből a célból járnak fel?

Figyelt kérdés

#Társkeresés, kortól, nemtől függetlenül
2023. okt. 5. 16:54
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Nem társkeresés céllal regisztráltam, de néha jó lett volna normálisan elbeszélgetni valakivel (majd később akármi), de itt sajnos esélytelen. 24/N
2023. okt. 5. 22:54
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszát!
2023. okt. 5. 22:59
 23/31 anonim válasza:
Nem ez volt a szándékom x évvel ezelőtt, amikor regisztráltam. Aztán úgy alakult, hogy beszélgetés, ismerkedés is lett néha a dologból. Régen még legalább egy-két találkozás összejött, de az utóbbi években egyre silányabb és jellemtelenebb itt a társaság (tisztelet a kivételnek). Eltűnnek, hazudoznak, hárítanak, nagyképűsködnek stb., szóval nagyon nehéz, és egyre kevesebb a kedvem az ilyesmihez.
2023. okt. 5. 23:10
 24/31 anonim válasza:

Egyáltalán nem azért regisztráltam, de hamar rájöttem, hogy lehet itt is beszélgetni, ismerkedni..., nahhh, ez ezer éve volt, manapság tiszta tré lett a társas..ööö az oldal.

F.

2023. okt. 6. 00:01
 25/31 A kérdező kommentje:
#23, #24, köszönöm a válaszaitokat.
2023. okt. 6. 06:07
 26/31 anonim válasza:
Nem ezért vagyok itt és marha idegesítőek azok akik azt hiszik mindenki az életben csakis társkereséssel van elfoglalva, és kioktatják az embereket hogy kell viselkedni hiszen ez társkereső rovat szerintük, és más nem lehet itt.
2023. okt. 6. 16:53
 27/31 anonim válasza:

26. Az ismerkedés kategória valóban társkeresési rovat, ez azért lett létrehozva!

Azért nem lehet itt amúgy értékelni sem a válaszokat.

2023. okt. 6. 16:55
 28/31 anonim válasza:

Van egy csomó alkategória. Ismerkedés sem csak társkeresés céllal lehetséges. A többi főkategóriában meg pláne nem kellene erőltetni.


Ismerkedés

Barátkozás

Fogyókúra partner

Sporttárs keresés

Tanulótárs keresés

Társkeresés

Egyéb kérdések

2023. okt. 6. 16:59
 29/31 anonim válasza:
Kérdéseket feltenni és válaszolni járok fel néha. Annyira nem létkérdés nálam most az ismerkedés, ha az lenne társkeresőkre regisztrálnék. Nagy ritkán teszek egy-egy próbát itt, az ismerkedés rovatban, de eddig sikertelen.
2023. okt. 9. 17:50
 30/31 anonim válasza:
Én már az idősebb korosztályhoz tartozom és bár írtam ki egy pár kérdést ismerkedési céllal, az égvilágon semmi nem lett belőle. Ezzel együtt is találkoztam innen négy emberrel és az egyikből párkapcsolat is lett.
2023. okt. 9. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!