Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan introvertált,...

Lenne itt olyan introvertált, visszahúzódóbb lány, aki szeretne ismerkedni egy 22 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálok egy rövid kis bemutatkozást írni, mert szerintem aki itt szeretne ismerkedni, annál ez alap kellene, hogy legyen, de sajnos sok esetben csak az ellenkezőjét lehet látni.


Én jómagam egy 22 éves fiú, talán már inkább fiatal férfi volnék, az ország nyugati felén élek, jelenleg még mamahotelben. Egy gyárban dolgozgatok, 12 órás munkarendben, de szerencsére viszonylag sok a szabadidőm mellette. Én tipikusan egy olyan személyiség vagyok, aki nem nagyon szereti a nyüzsgést, szeretek beszélgetni, de nagyobb társaságban nem igen oldódom fel, sokkal jobban szeretek kettesben vagy kisebb társaságban beszélgetni, illetve nagyon szeretek egyedül lenni, szóval erősen introvertált emberke vagyok.


Barátnőm már sajnos több, mint 1 éve nincsen, a munkahelyemen, illetve ahol lakom, sajnos túl sok lehetőségem nincsen ismerkedni. Azért gondoltam erre az oldalra, mert az anonimitás miatt azt gyanítom, hogy itt talán többen is vannak olyan sorstársak, mint amilyen én is vagyok.


Ha valakit esetleg a külső is érdekelne, 181 cm magas vagyok, átlagos testalkattal, barna hajjal és kék szemekkel, többen is mondták már, hogy helyes vagyok.


Szerintem ennyi bőven elég, a többit majd inkább privátban osztanám meg. Konkrét elvárásom nincsen feléd, korban a 18-22 éves korosztályra gondoltam, de ha van egy kis eltérés, nekem az sem probléma. A távolság is lényegtelen, tudok és szeretek is utazni, de ha mondjuk valahonnan a közelből írnál, annak természetesen tudnék örülni.


Köszönöm szépen, ha mindezt elolvastad, ha szimpatikusnak tartasz, írj nyugodtan! :)



2023. aug. 24. 01:28
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Valamit rosszul csinálsz. A saját kérdéseimre többször kaptam nőktől privátot. Egyik sem törölte magát. Valami olyat mondasz vagy teszel, ami rendkívül unszimpatikus számukra. Olvasd vissza a privátokat és próbáld megtalálni azt a bizonyos hibát.
2023. aug. 30. 17:56
 22/25 A kérdező kommentje:

Az egyikőjük kért tőlem képet, én küldtem is neki, másnap törölte magát, gondolom azért, mert nem jöttem be neki, pedig nem vágtam volna tőle eret, ha ezt kerek perec leírja, inkább fogta magát és törölte magát innen.


A többieknek meg csak a szokásos sablont írtam, hogy szívesen ismerkednék stb.


Biztos, hogy nálam van a hiba?

2023. aug. 30. 18:05
 23/25 anonim válasza:
Vas megyei vagy? Mert egyszer beszéltem egy veled egykorúval onnan és a végén konkrétan próbált lejártani, meg megállás nélkül zaklatott privátban, míg nem tiltottam.
2023. szept. 1. 16:58
 24/25 anonim válasza:
Full kamu az egész
2023. szept. 1. 19:27
 25/25 anonim válasza:
Nestlé-Purinában dolgozol te is?
2023. szept. 2. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!