Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan introvertált,...

Lenne itt olyan introvertált, visszahúzódóbb lány, aki szeretne ismerkedni egy 22 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálok egy rövid kis bemutatkozást írni, mert szerintem aki itt szeretne ismerkedni, annál ez alap kellene, hogy legyen, de sajnos sok esetben csak az ellenkezőjét lehet látni.


Én jómagam egy 22 éves fiú, talán már inkább fiatal férfi volnék, az ország nyugati felén élek, jelenleg még mamahotelben. Egy gyárban dolgozgatok, 12 órás munkarendben, de szerencsére viszonylag sok a szabadidőm mellette. Én tipikusan egy olyan személyiség vagyok, aki nem nagyon szereti a nyüzsgést, szeretek beszélgetni, de nagyobb társaságban nem igen oldódom fel, sokkal jobban szeretek kettesben vagy kisebb társaságban beszélgetni, illetve nagyon szeretek egyedül lenni, szóval erősen introvertált emberke vagyok.


Barátnőm már sajnos több, mint 1 éve nincsen, a munkahelyemen, illetve ahol lakom, sajnos túl sok lehetőségem nincsen ismerkedni. Azért gondoltam erre az oldalra, mert az anonimitás miatt azt gyanítom, hogy itt talán többen is vannak olyan sorstársak, mint amilyen én is vagyok.


Ha valakit esetleg a külső is érdekelne, 181 cm magas vagyok, átlagos testalkattal, barna hajjal és kék szemekkel, többen is mondták már, hogy helyes vagyok.


Szerintem ennyi bőven elég, a többit majd inkább privátban osztanám meg. Konkrét elvárásom nincsen feléd, korban a 18-22 éves korosztályra gondoltam, de ha van egy kis eltérés, nekem az sem probléma. A távolság is lényegtelen, tudok és szeretek is utazni, de ha mondjuk valahonnan a közelből írnál, annak természetesen tudnék örülni.


Köszönöm szépen, ha mindezt elolvastad, ha szimpatikusnak tartasz, írj nyugodtan! :)



2023. aug. 24. 01:28
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Szia! Ha esetleg még van kapacitásod és nem kaptál elég privát üzenetet, akkor nekem is írhatsz. :) 22/L
2023. aug. 24. 13:03
 12/25 A kérdező kommentje:

Durva, hogy itt ennyi megkeseredett ember van fent, akik azt élvezik, ha másokba, teljesen ismeretlenül belekötnek, de igazából semmin se lepődöm meg, mert nem csak az én kérdésem alatt, hanem máshol is ugyanez megy, ahogy elnézem.


A támogató hozzászólásokat köszönöm! Igyekszem visszaírni mindenkinek, de jelenleg csak 15 percenként enged üzenetet küldeni.

2023. aug. 24. 13:19
 13/25 anonim válasza:

"1 gyàrban dolgozol, ahová elég 8 általános es már fel is vagy véve"

Én is dolgoztam gyárban 2 egyetem között, és akkor mi van? Ha nem csinál semmit, csak otthon ül, akkor meg az a baj. Legalább lesz pénze a későbbiekben.

"2 Mamahotelben laksz. Na mi van a gyári munkás fizubol nem futja albira?"

Én is szüleimnél lakok 23 évesen, és a mai világban baromira nem könnyű külön költözni. Én ráadásul egyetemre járok, nincs mellette bevételem, szóval még minimum egy évig itt is maradok. Ha valakinek ez olyan visszataszító tény hogy inkább hozzám sem szól, akkor jobb is, ha elkerüljük egymást :D

"Aki ismerkedni akar, az élőben leszólítja a másikat"

Ahogy mások is leírták már, rengetegen ismerkednek online. Sokkal egyszerűbb és hatékonyabb mint személyesen. Sokkal több embert ismerhetsz meg azonos idő alatt és sokkal kötetlenebbül szokás ismerkedni, ami rengeteg időt spórol meg. Nem beszélve arról, hogy ma már mindenki mindig siet, és az emberek többsége nagyon nem szereti ha munkába menet, a buszra sietve vagy bevásárlás közben leszólítják ismerkedni, mert így könnyen lekésik a buszt, a munkát, stb.

Tényleg durva, hogy mennyi megkeseredett, rossz szándékú ember van, és képesek még az ilyen kérdések alá is benyögni a hülyeségeiket ahelyett, hogy egyszerűen csak továbbgörgetnének...

2023. aug. 24. 13:34
 14/25 anonim válasza:

Drukkolok neked kérdező sok sikert!

Negatív válaszokkal ne törődj.

2023. aug. 24. 15:50
 15/25 anonim válasza:
Melyik vármegye? Én is Nyugat-Dunántúlról vagyok
2023. aug. 24. 16:59
 16/25 anonim válasza:

> "Durva, hogy itt ennyi megkeseredett ember van fent, akik azt élvezik, ha másokba, teljesen ismeretlenül belekötnek, de igazából semmin se lepődöm meg, mert nem csak az én kérdésem alatt, hanem máshol is ugyanez megy, ahogy elnézem."


Leírtam, hogy mi olvasható ki egy vadidegen számára a kérdésből. Sajnálom, hogy nem működik a reflekció, pedig ha észrevennéd, hogy ezzel csak bohócot csinálsz magadból online, akkor talán sikeresebb lennél az életben, mert tudnád korrigálni a hibádat.


> "Ahogy mások is leírták már, rengetegen ismerkednek online. Sokkal egyszerűbb és hatékonyabb mint személyesen. Sokkal több embert ismerhetsz meg azonos idő alatt és sokkal kötetlenebbül szokás ismerkedni, ami rengeteg időt spórol meg."


Tudom hogy megy ez. Chaten elbeszélgettek, "jó barátok lesztek", aztán élőben találkoztok és köpni nyelni nem tudtok, mert fel sem ismeritek egymást. Ha mégis, akkor szólni nem mertek egymáshoz, mert zavarba jöttök. Ez aztán tényleg barátság. Barátság a köbön!


Kérlek mondd el hány olyan ismerősöd van, akit online ismertél meg és ÉLŐ-ben is tartjátok a kapcsolatot egymással, elmentek bulizni, kirándulni, stb.? Nem kis pénzzel fogadnék rá, hogy pontosan 0-át! Ez így szokot lenni. És akkor még nem is párkapcsolatról beszélünk, csak egyszerű barátságról.


> "Tényleg durva, hogy mennyi megkeseredett, rossz szándékú ember van, és képesek még az ilyen kérdések alá is benyögni a hülyeségeiket ahelyett, hogy egyszerűen csak továbbgörgetnének..."


Semmi rossz szándék nincs benne, egyszerűen leírtuk a véleményünket. Mindenki tudja, hogy online nem lehet barátságot kialakítani, ezért jóformán csak röhögni lehet ezeken a kérdéseken, pláne, hogy ha a kérdező személye még bohócot is csinál magából. Aki azt hiszi, hogy teleír egy oldalt és arra ugrani fog mindenki, az nagyot téved.

2023. aug. 24. 17:16
 17/25 anonim válasza:
#1-es válaszoló az a tipikus incel, aki másokra vetíti ki a frusztrációját. Bogarat próbál ültetni a nők fülébe, így akarja aláásni a férfitársakat. Az ilyen csak a farkát veri álló nap. Szánalmas, szűz lúzer.
2023. aug. 25. 17:48
 18/25 A kérdező kommentje:

A 12-es válaszolónak írtam privátot, 1 nap múlva törölte magát...


A 16-os válaszolónak is írtam privátot, azóta sem írt vissza semmit sem...


Illetve volt egy lány, aki privátban rám írt, egész jól elbeszélgettünk, aztán másnap ő is törölte magát...


Aztán pár napja kiemeltem a kérdésem, egy lány írt is nekem privátban, amire válaszoltam, de azóta természetesen semmit sem jelzett vissza...


4 ember írt, de kivétel nélkül ugyanaz a végeredmény.

2023. aug. 30. 17:22
 19/25 anonim válasza:
Próbálj meg élőben ismerkedni. Mint írtam, az online társkeresés halálra van ítélve, hiába sugallják itt egyesek, hogy teljesen járható út. Nem az.
2023. aug. 30. 17:36
 20/25 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt tapasztalom. Használtam társkeresőket is az elmúlt kb. fél évben (Tinder, Badoo, Facebook társkereső), volt 1-2 komolyabb beszélgetésem, de túl sokan nem húztak jobbra sosem és ha mondjuk rájuk írok, hogy "Szia! Lenne kedved ismerkedni?", utána fogják magukat és vissza sem írnak, de akkor kérdezem, mégis minek húzott akkor jobbra? És az a helyzet, hogy erre nem csak én panaszkodom, hanem nagyon sokan mások is. Ez az egész netes ismerkedés egy halott ügy.
2023. aug. 30. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!