Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szűz nőkkel lehet itt ismerkedni?

Szűz nőkkel lehet itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsősorban beszélgetni szeretnék (lehetőleg nem csak a neten). Szeretném megismerni ezt a miliőt, és a helyzeteket amiben ők vannak.


Rosszhiszemű, és negatív kommenteket nem kérek. Férfi vagyok, mielőtt kérdezitek.


Akinek van kedve, írjon privátban. Talán még hasznos dolgot is tudok neki mondani.



2023. júl. 16. 21:47
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Imádom mikor valaki arról próbál meggyőzni valakit hogy dugjon fűvel fával mert "kimarad a jóból"(18as) nem mindenkinek van szüksége a szexre hogy "jó" legyen én férfi létemre vallom ugyanezt és nem akarok lefeküdni senkivel akivel nem komolyabb a dolog. Aki meg jönne azzal hogy jajj tapasztalatlan leszel az gondolkozzon már el azon hogy mit ér az a "pár" aki otthagy mert nem dugtál meg már x embert? Nekem elég undorító lenne

Szóval örülök hogy léteznek még olyanok mint a 15ös bárcsak többen lennének úgy ezzel... meg könnyebb lenne találkozni velük mert ilyenről kérdezni pont olyan lunatikusan fog lejönni mint a kérdező

2023. aug. 5. 05:57
 22/24 anonim válasza:

#19

Ezt, hogy senki k.ja nem vagy, úgy írod mintha a szex csak a férfi örömére lenne.


#18 vagyok

2023. aug. 5. 10:45
 23/24 anonim válasza:
22 sokaknak az okoz örömet,tisztelet a kivétel de nagyon sok a szemét ember hidd el!!
2023. aug. 5. 14:53
 24/24 anonim válasza:
21: Egyetértek
2023. aug. 5. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!