Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan lány, akinek...

Létezik olyan lány, akinek nem okoz gondot, hogy egy férfinek lábfetish-e van? Szívesen ismerkednék domináns nőkkel, aki szintén benne lenne hasonló dolgokban. 31 f

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 15:14
 1/3 anonim válasza:

Ne erőltesd. Több mint egy évet áldoztam GYK-n arra, hogy találjak vevőt a dologra. Eredménytelenül. Kerestem komolytalan kapcsolat céljából is. A poén az, hogy ez utóbbira nagyobb esélye van az embernek, mint kifejezetten lábimádatra találni valakit. Slusszpoén, hogy amint volt képcsere és kölcsönös szimpátia, kértem és kaptam is fotót a lábukról. Viszont ha rögvest ezzel kezdesz (ahogy a kérdésedben) azzal elijeszted a nőket.


Ha rám hallgatsz, akkor keresel magadnak egy barátnőt. Igen, időigényes, kötöttségek ésatöbbi... de egy szerető nő sok mindenre képes a párja érdekében. Mondhatni mindenre, amire csak vágysz. Emellett egy jó társ a mindennapokban.

2023. júl. 2. 23:16
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, én is úgy látom, hogy meg kell fogadjam a tanácsaid :)
2023. júl. 3. 14:15
 3/3 anonim válasza:
27L jelen
2023. aug. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!