Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne velem fiú hasonló...

Ismerkedne velem fiú hasonló igényekkel? 21F

Figyelt kérdés
Alapvetően lányokkal szeretnék kapcsolatot, de vonz, néha izgat a fiúk közelsége, a barátaim közül is néhányé, akiket szívesen ölelgetnék is akár. Nagyon kedvelem, szeretem őket és hálás vagyok, hogy az életem részei. Vágyom arra, hogy megöleljem őket és akár alvás közben is szívesen átölelném őket. Ilyesmi érdekelne, elsősorban sportos, menő, korombeli fiúkkal.
2022. nov. 7. 00:11
 1/5 anonim válasza:
Több nem érdekelne?
2022. nov. 7. 07:58
 2/5 anonim válasza:
vissza a sorkatonaságot!
2022. nov. 7. 08:21
 3/5 anonim válasza:
Próbálj ki mást is....hidd el azokatvis élvezni fogod!
2022. nov. 7. 21:28
 4/5 anonim válasza:

2.


Mert ha a sorkatonaságot visszahoznák, biztos megszűnne létezni aki meleg?

Érdekes gondolat...

2022. nov. 8. 23:28
 5/5 anonim válasza:
Háborúban pedig, -Isten mentsen tőle mindenkit- "meggyászolnák" a barátok egymást? Az a helyzet ilyen haverságnak múlik a lehetősége az évek teltével... Esély nem sok van rá, illetve az a kicsi is elszalad.. Persze, kedves kérdező, legyen szerencséd.
2022. nov. 15. 01:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!