Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ciki ha valaki társkeresőn...

Ciki ha valaki társkeresőn ismerkedik ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 13:10
 1/7 Camorri válasza:
Nem. Teljesen normális! És nem csak a mai világban, de már korábban is voltak ilyen társkereső körök (filmekben lehet látni). Az is ugyan olyan volt, csak a saját korában
2023. júl. 2. 13:34
 2/7 anonim válasza:
Régebben ritkább és ezáltal talán cikibb is volt (újsághirdetésben feladva), ma már nagyon egyszerűvé, kényelmessé, és elterjedté is vált az internet által.
2023. júl. 2. 14:09
 3/7 anonim válasza:
Ultra ciki vagyok. Csak ott ismerkedek. Nincs baràti köröm ill leköt a munka más esélyem nincs max az utcàn
2023. júl. 2. 15:09
 4/7 anonim válasza:
Ott ismerkedtünk meg 2021-ben a vőlegényemmel, szombaton házasodunk. :-)
2023. júl. 6. 14:19
 5/7 anonim válasza:
Anyuék is ott ismerkedtem meg 1982-ben, csak akkor még újságban hirdettek. Aztán elkezdtek levelezni, természetesen papíron.
2023. júl. 6. 14:20
 6/7 anonim válasza:
Szerintem manapság pont a netes társkereső a "normi" 😀 El se tudnám képzelni, hogy megszólítsak egy nőt csak úgy az utcán
2023. júl. 10. 17:37
 7/7 anonim válasza:

Nem ciki, csupán kellemetlen lesz számodra. Imádkozz hogy ne fuss bele csicskákba.

De sok szerencsét

2023. júl. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!