Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bátyám kiment olasz országba...

Bátyám kiment olasz országba dolgozni kb 2 hónapja persze nem beszél se angolul se olaszul erre ma közli skypon hogy össze jött egy nővel és tök jól megértik egymást lehetséges ez?Vagy csak szédít egyébként meg elég becsületes segítőkész.

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 11:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
A nyelv az simán ráragad az emberre, ha csak azzal van körülvéve. Aki minimálisan beszéli a nyelvet az fél év alatt simán el tud kommunikálni alap szinten.
2023. júl. 1. 21:26
 12/15 anonim válasza:

Ja en is mindja befogadok egy olaszt a kutya melle,ha megtanulja ugyanazokat a parancsokat.

😂😂

2023. júl. 2. 00:50
 13/15 anonim válasza:

Sí amigo.

Ha eléggé rá van utalva a nyelvre akkor biztos ragadnak rá dolgok.

A kapcsolat elején lehet hogy nem sokat beszelgetnek, inkább csak gyakorlatoznak az ágyban.

Érdekesség, olaszban még az olaszoknak sem adnak szerződést mindig,van hogy be se jelentik őket rendesen vagy egyáltalán nem, de olyan is van hogy több hónap után jelentik be ha képes annyi időt ki bírni annál a cégnél melóban.

Olaszban minden is lehetséges.

Mondjuk azért az olasz nők elég kemények tudnak lenni.

Vissza térve a kérdésedre, jó lenne tudni hogy a nő valóban olasz e? Csak azért mert Olaszban elég sok román dolgozik és él is, azok meg még kemenyebbek tudnak lenni.

Újabb érdekesség, ha tudsz románul és ki mész olaszban rövid időn belül meg tudsz tanulni olaszul mert a két nyelv hasonló, na de fordított esetben már nem így van valamiért.

2023. júl. 2. 00:54
 14/15 anonim válasza:
Biztos Google Translate-et használnak.
2023. júl. 2. 06:47
 15/15 anonim válasza:

Én az USA-ban kezdtem Tinderezni. Pár nap alatt lett vagy 20 kölcsönös találatom. Sokukkal béna angolsággal beszélgettem is, lett vagy 6-8 telefonszám csere is. És egy csajjal össze is jöttem... elég alaposan :D


Hazajöttem, UGYANAZOKKAL a fotókkal folytattam.


Gyakorlatilag pár hét alatt végigpörgettem a lehetőségeket. És lett vagy 3 közös találat. De aztan azok is ghostingoltak.


Gyakorlatilag az a tapasztalatom hogy a magyar nők sokkal válogatósabbak. Néha sztem azt sem tudják kit keresnek. A bőség zavárban ha választanak is... általában jól bele is nyúlnak.


Nyugatabbra sokkal érdeklődőbbek nyitottabbak a nők az ismerkedésre.


Bár mondjuk ugyanezt hallottam párszor csajoktól, hogy még itthon is külföldiekkel szívesebben ismerkednek mint magyar férfiakkal.

2023. aug. 17. 18:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!