Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednék Lányokkal 18 és...

Ismerkednék Lányokkal 18 és 35 között, van valaki, aki szintén komolyat keresve van itt?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, Nyílván férfi.. Szőkés a hajszínem, és szintén a szőkék az eseteim, ez nagyon nagy pont nálam, sportos alkatom van, edzeni szoktam, semmi extra, szeretek egészségesen élni, főleg étrendben, Eger környékén élek. Tudom égő, hogy ki kell emelni, de muszáj a mai világban- Olyanok érdekelnek, akik nem tünnek el egyszer csak, szóval érettebb nőkkel szeretnék beszélni, és korrekt legyen, felelősségteljes típus!- Szóval 18 alatt nem érdekel senki sem.:)
2023. jún. 27. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Rosszindulat nélkül kérdezem, ha 23 éves sportos fiú vagy miért pont egy ilyen labilis oldalon keresel magadnak komolya kapcsolatot? Persze, mindig vannak kivételek, de én nem sok igaz sikertörténetet hallottam innen.
2023. jún. 27. 23:11
 2/4 anonim válasza:
Írj
2023. jún. 28. 00:07
 3/4 anonim válasza:

Én Debrecen környékéről keresek.

35f

Sok sikert.

2023. jún. 28. 06:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egyszerű. Jobban szeretek élőben ismerkedni, de nem mindig van annyi időm rá, illetve nem mindig sikerül sajnos, ezért minél több helyen próbálkozok, egyébként vannak azért ezen az oldalon normális emberek, erre a célra is, sikertörténetekért pedig nézegesd meg a hasonló kérdéseket, sokaknak bejött, szóval lehet, hogy itt találom meg amit keresek. Egy módon lehet megtudni:)
2023. jún. 28. 16:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!