Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt gyakorin csak szerencsétle...

Itt gyakorin csak szerencsétlen szűz fiúk és csúnya lányok ismerkednek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim válasza:
Az #50 a tipikus példája annak a jelenségnek, mikor valaki egyszer csaj, máskor meg fiú szerepébe képzeli magát 🤣
2023. máj. 25. 12:46
 52/67 A kérdező kommentje:

#49 Igen, direkt írtam provokatívra, kíváncsi voltam milyen válaszok jönnek, és úgy voltam vele, hogyha indulatokat vált ki a kérdés akkor többet kapok, mintha kerülgettem volna a forró kását és elnézést hogy felmerek tenni egy kérdést mentalitással írtam volna.


Egyébként a szüzességet nem a 18 évesekre értettem, nincsen azzal semmi baj. Az ezen az oldalon megtalálható rengeteg 23-35 közötti emberek kérdéseire "18-20 éves lányok ismerkednének? 35 F" értettem, hogy ott már valami baj lehet :D


#50es valamennyiben meg igazol hogy az itteni srácok kis bénák és egy kérdést sem tudnak feltenni :D

Ez mondjuk nem jelenti azt hogy szüzek nyilván, ez az véleményem, de akkor valaki magyarázza meg, hogy akinek megy élőben az ismerkedés (suli//egyetem/munka/buli/bárhol) az miért jönne fel ide?


Valóban általánosítás, mert úgy vettem észre hogy ez a jellemző

2023. máj. 25. 13:04
 53/67 anonim válasza:
#50 bár igaz lenne szó szerint amit írsz. Sok csajnak még képet meg semmit nem küldök, csak egy értelmes, tényleg értelmes szöveget, aztán olyan semmilyen nulladék érdektelen válaszok, beszélgetésnek távolról sem nevezhető dolgok születnek belőle, hogy inkább maradjunk annyiban embere válogatja hogy ki képes normálisan válaszolni, és az is nagyon ritka.
2023. máj. 25. 13:15
 54/67 anonim válasza:

#50 hát nem tudom te mikor ismerkedtél itt, de most nagyon nem ez a helyzet amit te felvázolsz.


Én ismerkedtem itt ezen az oldalon, jó bemutatkozással, jöttek is levelek, viszont szegények nem voltak túl szépek 😅

2023. máj. 25. 13:27
 55/67 anonim válasza:

#50

Ezen az oldalon lehetetlen ismerkedni, nem tudom miről beszélsz

2023. máj. 25. 13:28
 56/67 anonim válasza:
Szerintem az erős túlzás hogy lehetetlen itt ismerkedni. Max nagyon magas a léc nálatok.
2023. máj. 25. 13:30
 57/67 anonim válasza:

#56

Hát amúgy többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de én átlagos lányokkal is szívesen ismerkednék, de elég sokszor csalódok így is itt ezen az oldalon..

Az magas léc lenne hogy a nem olyan szép lányokról azt gondolnám hogy nem olyan szépek?

2023. máj. 25. 13:34
 58/67 anonim válasza:

36F Budapestről, volt innen alkalmim, és voltak jó beszélgetések is, talán nagyobb arányban mint társkeresőről.

Gond inkább az amikor random ráírok posztolókra, akkor kiderül hogy már korábbról ismerem.. voltak sértődések. Aki nyitott azzal szívesen beszélgetek.

2023. máj. 25. 13:55
 59/67 anonim válasza:

#58

Csodás, megjött a tipik mások kérdése alatt önmagát hirdető 100%ban legit úriember is az 58as személyében :D

2023. máj. 25. 14:02
 60/67 anonim válasza:
#58 igen, jelen, meghajlas.
2023. máj. 25. 17:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!