Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt gyakorin csak szerencsétle...

Itt gyakorin csak szerencsétlen szűz fiúk és csúnya lányok ismerkednek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim válasza:
Te se lehetsz ezek szerint a legélesebb kés a fiókban a kérdés és a válaszaid alapján.Itélkezel függetlenül attól hogy igaz vagy sem amit mondasz azt sugalva hogy sok itt az idióta miközben te pedig egy sikeres megmondó ember vagy,közben te is feljársz ide,miben vagy másabb/jobb azoknál akiket degradálsz ezzel a kérdéssel?Gyanítom hogy nem sokkal.
2023. máj. 25. 01:00
 42/67 anonim válasza:
Szeretném jelenteni nimfomán, gyakoris lánykent, hogy van életem, kapcsolatom, munkám, családom és igenis jól nézek ki. És nem, nagyrészt nem szűz férfiakkal beszélgetek itt. A te szüzességed valószínűsége pedig feltehetőleg 100-hoz közeli értéket mutat. Bár szerencsére nincs hozzá sok közöm.:)
2023. máj. 25. 06:04
 43/67 anonim válasza:
Nekem a kedvencem a korombeli over 40, aki rácsodálkozik, hogy a gyerekeim kora még nem nagykorú
2023. máj. 25. 07:33
 44/67 Barnabas333 válasza:
Kérdező igen, mert a többi ember nem jár gyakorizni vagy nem ismerkedési szándékkal hanem aminek eredetileg indult az oldal, hogy megtudjom valami infót.
2023. máj. 25. 08:31
 45/67 anonim válasza:
Én itt átlagosként ismertem meg sikeresebb férfiakat. Vicc hogy csak velük dumálgattam odáig, hogy legyen belőle képcsere, mind átagos kinézetűek voltak. Amúgy azt tapasztalom, hogy az internetnek köszönhetően a fiukák nagyon magasra teszik a mércét. Tehát nekik a 10/10 olyan, ami a valóságban nem is létezik. Ezért már egy átlagos lányt is csúnyának tartanak.Talán ezért szüzek sokáig??:)
2023. máj. 25. 09:02
 46/67 Barnabas333 válasza:
45-mi ezt férfiként pont fordítva tapasztaljuk.
2023. máj. 25. 09:10
 47/67 A kérdező kommentje:

Kedves #41es, és #42es; azt elismerem, hogy amikor az egyik kommentelővel viccelődtem a témán az lehet már sok volt


Viszont


#41

" te is feljársz ide,miben vagy másabb"

azt neked sem sikerült értelmezned, hogy nem azok az emberek voltak az alanyai a kérdésnek akik szimplán feljárnak a gyakorira, hanem akik itt ismerkednek.

Azért tettem ki ebbe a topicba, mert ide illik, nyilván nem a közoktatásba fogom kitenni... És nem tudom hol látod hogy én ismerkedési szándékkal tettem ki a kérdést.



#42es


Azért te eléggé specifikus eset vagy, azért remélem abban megtudunk egyezni hogy nem te vagy az átlag :) Most azért azt hadd ne higgyem már el, hogy itt akár az ismerkedők jelentős részének párkapcsolata, meg családja van :D Vagy ha igen, és a páruk, családjuk háta mögött ismerkednek társkeresési szándékkal, akkor az megintcsak problémás nekem....


Most mindkettőtöknek szól;


Azt nem tudom miből szűrtétek le hogy biztos szűz vagyok, de gondolom felidegesítettétek magatokat a kérdésen, aztán oda kellett szúrni valahogy, és beoltani. Bár ha beoltásnak szántátok akkor meg elég nagy képmutatás rajtam számonkérni miért így írtam ki a kérdésem velük kapcsolatban, ha aztán ti is negatív odaszólásként használjátok :D


Viszont, az lehet tényleg, hogy a stílusom nem volt megfelelő/szimpatikus, ezesetben akkor elnézést. Ettől függetlenül, az álláspontom nem változott, és tartom hogy szerintem az itteni többség azért ismerkedik itt, mert élőben nem tud ismerkedni vagy a kinézete miatt, vagy önbizalom hiánya miatt, és semmiféle tapasztalata nincsen ezen a téren, és végső reményként itt próbálkozik.

Nyilván a szépség relatív, de akkor úgy mondom, hogy valószínűleg nem a mai szépségideálba beletartozó lányok jönnek fel ide, így remélem már senkit nem bántottam meg

(Zárójelben megjegyzem hogy az hogy mi a mai szépségideál, az nem az ő hibájuk, és nem kell mindenkinek olyannak lennie nyilván, csak azért úgy se tegyünk mintha ide modellek jönnének fel)

2023. máj. 25. 09:14
 48/67 anonim válasza:
Nekem 3 barátnőm volt innen. Nem mondom csúnyának őket, de az első 2 átlagos kategória. A 3. viszont szerintem jóval jobban nézett ki, mint az átlag. Elég jó csaj volt, gondolom még manapság is az.
2023. máj. 25. 10:39
 49/67 anonim válasza:

18 vagyok és csaj. És szűz is. Nem azért, mert ronda vagyok, és ne akadna aki megakarna dugni.

A kérdésed általánosítás és elég provokatív jellegű. Ha meg nem tetszik a kínálat, akkor még számtalan formája van az ismerkedésnek.

2023. máj. 25. 11:28
 50/67 anonim válasza:

Rengeteg értelmes és szép (nem 10/8-7) csaj van itt. Viszont ők nem fognak olyan kiírásokra reagálni, mint hogy "Vannak itt olyan lányok akik ismerkednének egy n éves sráccal?". A legtöbben nulla információt közölnek magukról egy ismerkedős kiírásban, majd sírnak, hogy nincsen itt csaj. A másik opció, hogy írnak magukról, de csak rossz tulajdonságot, depiznak vagy túlságosan arrogánsak. Ez kb a srácok által feltett kérdések 80%-a itt.

A másik amiben sokan hibáznak vagy hát ez inkább egy rossz tulajdonsága a fiúknak, hogy itt a legtöbb normális lány hosszasan szeretne levelezni és tartalmas beszélgetéseket folytatni, de ugye ez amúgy se megy sok fiúnak.


Én tudod hogy ismerkedtem itt már többször is? Írtam egy jól megfogalmazott, izgalmasabb és pozitív hangvételű bemutatkozó szöveget. Ilyenekre garantáltan jön kb 10 csaj és abból általában egy szimpi lesz és lehet vele hosszasan levelezni. A másik, hogy én olyan leveleket írtam amik 30-40 percet vettek igénybe megcsinálni, nem csak pár mondatos valamik voltak.

Szóval nagyon is sok normális, cuki és szép csajszi van itt, de ők értelmes srácokat keresnek nyílván. Szóval itt nem lehet csojozós szövegekkel ismerkedni, a személyiségedet kell eladni tartalmas beszélgetésekkel.



Srácok nem tudom milyenek itt, de nekem volt pl több barátnőm és társaságban egy nagyon nagy szinten extrovertált és beszédes személy vagyok, szóval egy kivétel biztos van.

2023. máj. 25. 12:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!