Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Letiltott a facebook társkeres...

Letiltott a facebook társkereső, más is járt így? Videoszelfis igazolást kért amit el is végeztem, bár kicsit fáradtan és kicsit lehetetlen helyen. Aztán egyszer csak bamm. "Az azonosítás nem egyezett a profillal, társkereső profilod tiltva" 0 opcio

Figyelt kérdés

Gondoltam várok pár hetet hátha. Néztem, hogy van lehetőség törölni a profilt, de újra videos igazolást kér amire ha rákattintok nem engedi hanem a tiltott oldalra visz vissza.

Ha meg törlöm a profilt elvileg soha többé nem tudom a társkereső funkciót használni. Megráztam a telefont, írtam hibabejelentést de gondolom szarnak rá. Ezért kérdezem itt más is járt-e így, fel lehet-e ezt valahogy oldani vagy inkább ne nyűglődjek vele regisztráljak valahova máshova.

Az a vicc, hogy nem bunkóskodtam, nem mutogattam a farkamat ahogy állítólag sokan teszik, nem csináltam semmit egyszerűen csak nyaraltam külföldön, hazajöttem és a hirtelen helyváltoztatás miatt lett tiltva a profil. Hiába igazoltam le videoval ezek szarnak bele és töröltek.


Bocs, de nincs jogom az adataim tisztaságához, nincs jogom reklamálni? Semmilyen űrlap? Iroda, kérelem ügyvéd, Lókuki? Úgy dönt egy ilyen multi, hogy egy x milliárd felhasználós platform egy funkcióját kikapcsolja és akkor kikapcsolja?

Mi egy 10 milliós országban élünk, de komoly ember jogi és adatvédelmi szabályokat kell betartani, mindennek következménye van. Egy x MILLIÁRD felhasználós platform miért nem képvisel demokráciát? Miért nincs kiépítve rendszer arra, hogy jogom legyen legalább érteni, hogy mit csinálnak a bevitt adataimmal, azzal az ingyen elvégzett munkával, hogy írok oda, kattintgatok, bizalmamat vetem a rendszerükbe?


Ez az utóbbi rész csak zárójel, de mélyésgesen fel vagyok háborodva. Nem a creepy jancsik meg a farkukat mutogató öreg bácsik egyike vagyok hanem egy átlagos dolgozó fiatal srác aki barátnőt keres. Mintha ebben a mai lmbtq világban ezeket direkt kiütnék, hogy tűnjünk el, rohadjunk el.


2023. máj. 16. 16:59
 1/9 anonim válasza:
A fejemet ráteszem hogy ez hazugság.
2023. máj. 16. 22:35
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az. Miert toltenem azzal az idomet h ilyeneket kitalalok.
2023. máj. 17. 12:34
 3/9 anonim válasza:
Nem tudom, itt elég gyakori jelenség.
2023. máj. 17. 13:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Az is gyakori h a kerdeshez nem kapcsolodo kotekedo kitero baromsagokat valaszolgatnak amit te is csinalsz most.
2023. máj. 17. 18:08
 5/9 Thunderfairy válasza:
Köszi hogy leirtad. Most már tudom hogy továbbra is tartsam távol magamtól az ilyen társkereső oldalakat.
2023. máj. 18. 10:46
 6/9 anonim válasza:
Sikerült esetleg valami megoldást találni? Velem is ez történt.
2023. jún. 10. 10:31
 7/9 Krókusz válasza:
Szia. Érdekelne mi lett a történet vége. Én is így jártam. Minden felfogható ok nélkül letiltott.
2023. nov. 24. 22:11
 8/9 Laikus Gyuri válasza:
Velem is. Sajnos ez volt az egyetlen még normális társkereső
máj. 12. 17:50
 9/9 anonim válasza:
Én is így jàrtam. Valaki talált megoldást?
jún. 6. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!