Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső appoknál, mégis...

Társkereső appoknál, mégis milyen kezdőszöveget írjak olyanokra, akiknek kb semmi nincs a bemutatkozásuknál?

Figyelt kérdés

Van jó pár matchem (ami egy pozitív dolog), de sokszor bajban vagyok, hogy hogyan is kezdeményezzek (bár szerintem abban sincs semmi, ha a lány ír először, de tudom, hogy ők "elvárják", hogy a férfi kezdeményezzen, na mindegy, ez most más téma). Mivel a "Szia mizu?"-t kicsit láma dolognak tartom, meg gondolom sok ilyet kapnak a lányok, próbálok valami kreatívabbal előrukkolni. Általában ha van valami a bemutatkozásuknál, vagy a képeiknél, az jó kezdőpontot szokott nyújtani.

DE

Vannak olyanok, akinél zéró leírás, van 2db szelfijük (amiken ugyanúgy néznek ki)... na ott bajban vagyok, ilyenkor, hogyan lehet felkelteni az érdeklődésüket? Próbáltam már valami poénos, megszólítással, de azt még én is cringenek éreztem :D Szóval ilyen esetben van valami jó taktika?



2023. máj. 1. 09:12
 1/7 anonim válasza:
Az a legjobb taktika, ha hagyod az ilyeneket. :D
2023. máj. 1. 09:15
 2/7 anonim válasza:
De most komolyan, az ilyenektől mit vársz? Úgy sem lesz belőle semmi, ha zéró enrgiát tesz bele még a profiljába is, az komolytalan. Az nem akar semmit, csak jól esik neki, hogy a sok hülye még így is próbálkozik.
2023. máj. 1. 09:40
 3/7 anonim válasza:
Mért akarsz kezdeni valakivel, akiről nem tudsz semmit?
2023. máj. 1. 09:43
 4/7 anonim válasza:
Menj ki a szabadba baromkodni,hagyd ezeket a f0sokat
2023. máj. 1. 10:19
 5/7 anonim válasza:
Azokkal ne foglalkozz!
2023. máj. 1. 11:52
 6/7 anonim válasza:

Miért ne foglalkozzon velük? Akinek csak két képe van kint az azért teszi ezt, mert

-szép és nem kell több, hisz így is millióan írnak neki

-átlagos csajszi aki nem szeret fotózkodni és nincs róla sok kép

-amit #2 mond.


Amúgy ilyen esetben is tudsz nyitni, csak akkor vagy a külsejéről kell írnod vagy a helyről ahol fotózkodott. Csak arra figyelj, hogy ne ilyen lame átlagos dolgokat írj, hogy jaj szép a szemed/hajad/arcod/mosolyod:D


Ha tényleg nincs semmi indulási pont, akkor valami olyasmit írj, hogy már csak a két kép alapján is nagyon megfogott téged, ezért szeretnéd jobban megismerni és kérd meg, hogy meséljen magáról. Tudom ez egyszerűnek hangzik, de hidd el pont az ilyennel tűnsz ki, mert mindenki más a csajozós szövegeket küldi, átlagos dolgokra bókol vagy csak "szia, mizu"-t ír.

2023. máj. 1. 16:15
 7/7 anonim válasza:

Én vidéki 54 éves férfi vagyok. Ha nincs kint, hogy merre él akkor azzal kezdemaz ismerkedést, hogy:

Kedves XY!

Szeretném megkérdezni, hogy merre élsz?

Üdv: Én

Ha tudom, hogy hol él akkor meg egyszerűen ezt írom neki, hogy:

Kedves XY!

Írnál magadról pár sort?

Üdv: Én

Az esetek 90% el is indul az ismerkedés és szintet lehet lehet lépni.


54éves férfi

2023. máj. 3. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!