Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen társkereső alkalmazások...

Milyen társkereső alkalmazások vannak? ami teljesen ingyenes!és lehetőleg anonim!

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 18:19
1 2
 11/14 anonim válasza:
Honnan tudod hogy van ha nem tudsz ilyenről? Amúgy valóban nem nagyon fogsz találni olyat ahol név, kép nélkül, hitelesítés nélkül ismerkedhetsz. Ha ilyet akarsz menj fórumokra (mint a gyakori is) vagy menj chat oldalakra, aztán have fun, de ezek elsősorban nem társkeresésre vannak, főleg nem társkereső alkalmazások és sokan nem ezért vannak ott szóval sokkal nehezebb lesz. De have fun. Ha meg ennyire hiszed hogy van olyan amit keresel, hiába mondjuk többen hogy nincs keresd meg magadnak.
2023. máj. 12. 21:36
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen anonim beszélgetős oldalakat írjatok már pls vagy vlmi hasonlót mint az anotalk vagy a randochet pls‼️‼️‼️
2023. máj. 12. 21:46
 13/14 anonim válasza:

Létezik teljesen ingyenes társkereső, igen. A többi pedig, amik ingyenesnek hirdetik magukat, valójában nem azok, csak a regisztráció és a nézelődés. Ami 100%-ig ingyenes, az az Első Találkozás (www.elsotalalkozas.hu). Tényleg minden ingyenes rajta, azt nézel meg, akit akarsz, annyi levelet írsz, amennyit akarsz, stb. A regisztráció pedig mindössze 8 másodperc.

Ha nem hiszed, hogy így van, akkor olvasd el ezt is hozzá:

[link]


Itt pedig leleplezik a többi társkeresőt, akik az ingyenesség ígéretével csábítják a népet:

[link]


Ezek voltak az objektív dolgok. Szubjektív véleményt ezen kívül nem tudok kialakítani, mert nem voltam aktív tag, csak nézelődtem rajta regisztráció nélkül. Én ugyan nem regisztrálnék rá (már csak azért sem, mert egy ideje van párom), de ha nem lenne, nekem a kínálattal vannak gondok ezen a társkeresőn (külső szempontjából, de nálam legalább jogos, ha így gondolkodom, mert nem kell a szintem fölé lőnöm külsőleg). De nem véletlenül írtam, hogy ez csak szubjektív vélemény volt, nyilván nem láttam mindenkit. Viszont az emberek nagyon normálisak ezen a társkeresőn, ezt több forrásból is meg tudom neked erősíteni. Értelmesen, folyamatosan lehet kommunikálni, nincs folyamatos ghostolás, stb. Ilyen szempontból értelmes a közeg, és ezt az oldal leírása és komolysága alapján simán el is tudom hinni azoknak, akik beszámoltak az oldalról (férfiak és nők egyaránt).

Ami hátránya lehet a te szempontodból, hogy kötelező magadról képet kitenni. Tehát nem tehetsz ki mondjuk egy kiscicát, hanem muszáj legalább egy arcképet feltölteni. Ezzel szűrik ki a kamuprofilokat. Tehát egyszerre anonim és teljesen ingyenes, valszeg nincs. Örülj neki, hogy legalább 100%-ig ingyenes létezik.

2023. máj. 13. 14:24
 14/14 anonim válasza:
13-as köszi a linket!
2023. máj. 31. 02:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!