Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A facebookon levő társkereső...

A facebookon levő társkereső alkalmazás ,hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem az adatokat. Találomszerűen elkezdi adni az embereket,aki nem tetszik x aki igen szív és ha ő is kedvel akkor lehet ráírni?
2023. márc. 10. 09:54
 1/7 anonim válasza:
Igen
2023. márc. 10. 10:19
 2/7 anonim válasza:
Igen, random dobál ki emberkéket, viszont szerintem be tudod állítani, hogy hány km-es körzetből ajánljon fel lehetőségeket. Egyébként azt hiszem, olyan funkció is van, hogy megjelölés és match nélkül is tudsz írni az illető képeihez, bár nem tudom, hogy ehhez az illetőnek engedélyeznie kell-e, hogy bárki kommentelhessen, vagy csak az, akivel párba állt. Nagy csodákat persze ne várj, nagyjából ugyanolyan selejt társkereső, mint az összes többi, csak annyi az előnye, hogy ez ingyenes.
2023. márc. 10. 11:30
 3/7 anonim válasza:
Igen, ha lesz egyezés, utána írhatsz nekik.
2023. márc. 10. 13:12
 4/7 anonim válasza:
Nalam ugy kukodott utoljara h bejeloltwm kit akarok latni milyen messze, aztan lattam azt is ha valakinek csak en tetszettem gondolom forsotva is igy volt ha en valakit bepipaltam. Illetve tudtam irni neki barmikor kepek alatt. + a titok imado mod h mutatja az embernek h valaki imadja es ha veletlen o is titkos imadna akkor egybol match stb...
2023. márc. 10. 19:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent a match?
2023. márc. 10. 19:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Mik az esélyek férfiként.Elvileg jóképűnek tartanak 6-ra szívet nyomtam,de semmi visszajelzés.
2023. márc. 10. 19:27
 7/7 anonim válasza:
Férfiként kb. nulla az esélyed. Én nagyjából átlagos külsejű vagyok, tanult ember, ehhez képest a rengeteg megjelölt csajból alig pár jelölt vissza, és azok közül is csak 1-2 válaszolt, amikor írtam nekik, de velük is megszakadt a beszélgetés. A legtöbb csaj csak unaloműzésre vagy egónövelésre használja a társkeresőket, meg mindegyiken sok a kamuprofil.
2023. márc. 10. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!