Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valóban ismerkedni?

Valóban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Akkor tegyünk egy próbát!


Sziasztok!


Magas(188cm), sportos (92 kg) férfiként, középiskolai tanárként szívesen beszélgetek, ismerkedek értelmes hölgyekkel 30-45 között (hétfőn voltam 45 éves). Egy kisfiam van, akit egyedül nevelek, és februárban volt hatesztendős. Budapest mellett élünk rendezett körülmények között.


Nem csodákat és "kalapból kiugró nyuszit" várok, akkor írj, ha az intelligencia, kommunikáció és életcél nem vadidegen kifejezések előtted. Előny, ha valóban van humorod 😉



2023. ápr. 27. 08:24
 1/5 anonim válasza:
Nálam a gyerek sajnos kizáró ok :( azért sok sikert!
2023. ápr. 27. 09:15
 2/5 anonim válasza:
Akkor mi a francnak írsz egyes? Ki kíváncsi arra hogy nálad mi a kizáró ok te nagyon hü...e
2023. ápr. 27. 09:37
 3/5 anonim válasza:
És te mi a francnak írsz te ostoba? Vedd be a gyógyszereidet, aztán talán lenyugszol.
2023. ápr. 27. 09:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egyesnek én is azt üzenem: a te problémáid a gyerekkel nem itt kell kiteregetni. Igen jó okkal maradt velem a fiam és nekem nagyon fontos. Aki ezt megérti, azzal szeretnék kommunikálni.
2023. ápr. 27. 10:07
 5/5 anonim válasza:
Írok üzenetet
2023. ápr. 28. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!