Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társas magányban élsz te is?...

Társas magányban élsz te is? Szeretnék valakit megismerni.

Figyelt kérdés

Szia! Te is társasmagányban élsz? Én legalább is igen. 35/F.

Budapesti vagyok és sajnos hiányzik nekem egy lány avagy nö akivel eltölthetünk szép idöt. Beszélgetni, sétálni és tán többet is.

Ha hasonlóan helyzetben vagy, így érzed, akkor lehet hogy meg kell ismerjük egymást.

Leveled privátban várom. A tiszteletlen kommenteket és leveleket figyelembe sem veszem. Ne pocsékoljátok ezzel, inkább csináljatok helyette valami jobbat, alkossatok.

Köszönöm.


2023. ápr. 18. 06:54
 1/7 anonim válasza:

Én igen, társasmagányom van.


De én már elég régen voltam 35 éves - nőként írok. Nem élek együtt a férfival. Előreláthatólag idén mégsem lesz összebútorozás.


Elég hosszadalmas érdekegyeztetési folyamatban vagyunk/rekedtünk. Nem tudunk megválni egymástól, mert egymásban tartjuk a lelket, nehézségeink közepette.


Június közepéig előreláthatólag senkivel nem tudok találkozni innen. Aki esetleg vállalja, hogy megéri várnia - írhat privátban.

2023. ápr. 18. 07:34
 2/7 anonim válasza:
Miért pont nők írjanak?
2023. ápr. 18. 08:35
 3/7 anonim válasza:
#2 Mert az asszony otthon nem hajlandó lefeküdni vele, kéne egy dugópajti (társas magány lényege)
2023. ápr. 18. 08:47
 4/7 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__12213..


Szerintem még kérdezd meg párszor, hátha a szépen cizellált de lényegében a feleségem mellett szeretnék dugni kérdéseidre hátha lesz valami jelentkező. Amúgy baromi szánalmas....

2023. ápr. 18. 08:49
 5/7 anonim válasza:
Te meg ne pocsékold az idődet azzal hogy a feleségedet ilyen gusztustalan módon megalázod a háta mögött. Hogy vagy képes tükörbe nézni? Nem lenne egyenesebb megbeszélni vele, vagy ha tényleg nem működik külön útra térni és tiszta lappal kezdeni? Szánalmas...
2023. ápr. 18. 08:58
 6/7 anonim válasza:
Sokadjára teszed fel ezt a kérdést.
2023. ápr. 18. 09:08
 7/7 anonim válasza:
Einstein azt mondta, az elmebetegség az, mikor vki ugyanazt ismételgeti és más eredményt vár.
2023. ápr. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!