Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A változatosság kedvéért...

A változatosság kedvéért miért nem a nők tesznek ki ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseket?

Figyelt kérdés

Mert a végén amúgy is a férfinak kell kezdeményeznie. Nem ésszerűbb elolvasni egy nő bemutatkozását és eldönteni, hogy kezdeményezzek vagy sem? Értelmetlen férfiként a napi 100. "Lányok, van kedvetek ismerkedni?" kérdést kirakni, mert elvész a rengetegben.


A megannyi privi meg ne legyen már kifogás. Szűrni kell. Meg kell határozni, hogy kit, hol, mit, mikor és figyelmen kívül hagyni azt, aki kívül esik a szűrőn.


Talán sok férfitárs nevében beszélek amikor azt mondom, hogy nem akarok pitizni flegma embereknek. Nem vagyok udvari bolond, hogy egótuningra használjanak csupán. Szükség lenne olyan nőkre, akik hajlandóak kérdést kirakni, röviden/hosszan (ahogy tetszik) jellemezni magukat, alapadatokat megadni (kor, hely, külső, hobbi) és kikötni a feltételeket, elvárásokat, kit keresnek.


2023. febr. 28. 18:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
Èn nő vagyok szoktam kiírni ismerkedős kèrdèst...okė nem olyat amiben fèrfival ismerkednèk
2023. márc. 1. 21:29
 12/14 anonim válasza:

Nők bemutatkozása?


X magas legyél, ide vidd, oda vidd, ezt kell tenned, azt jobban teszed ha csinálod/birtoklod különben...


A rosszlányokos bemutatkozók még mentek a kétezres évek elején általánosan, aztán szépen áment agyhalott követelőzésbe meg elvárásokba.

2023. márc. 2. 01:52
 13/14 anonim válasza:
*átment
2023. márc. 2. 01:52
 14/14 anonim válasza:

Múltkor írtam én ki, a válaszolók tele trollkodták a kérdésemet, hogy biztos unatkozó hapsi vagyok, aki ilyenekkel szórakoztatja magát.


23L

2023. márc. 2. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!