Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A változatosság kedvéért...

A változatosság kedvéért miért nem a nők tesznek ki ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseket?

Figyelt kérdés

Mert a végén amúgy is a férfinak kell kezdeményeznie. Nem ésszerűbb elolvasni egy nő bemutatkozását és eldönteni, hogy kezdeményezzek vagy sem? Értelmetlen férfiként a napi 100. "Lányok, van kedvetek ismerkedni?" kérdést kirakni, mert elvész a rengetegben.


A megannyi privi meg ne legyen már kifogás. Szűrni kell. Meg kell határozni, hogy kit, hol, mit, mikor és figyelmen kívül hagyni azt, aki kívül esik a szűrőn.


Talán sok férfitárs nevében beszélek amikor azt mondom, hogy nem akarok pitizni flegma embereknek. Nem vagyok udvari bolond, hogy egótuningra használjanak csupán. Szükség lenne olyan nőkre, akik hajlandóak kérdést kirakni, röviden/hosszan (ahogy tetszik) jellemezni magukat, alapadatokat megadni (kor, hely, külső, hobbi) és kikötni a feltételeket, elvárásokat, kit keresnek.


2023. febr. 28. 18:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem a nők nem szorulnak rá arra hogy itt bemutatkozást írjanak.
2023. febr. 28. 18:48
 2/14 anonim válasza:
A Jóisten őrizzen tőletek. Nincs kedvem ismerkedni. Egyáltalán. Eleget tudok rólatok.
2023. febr. 28. 18:52
 3/14 anonim válasza:

Ezen gondolkodtam már én is. Pedig a mai világbaan nem lenne ciki egy ilen hírdetés.

Talán mert kevésükben van meg az új dolgok iránti kalandvágy.

2023. febr. 28. 18:56
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Mire fel általánosítasz? Mi az ami ilyen undort vált ki belőled?
2023. febr. 28. 19:00
 5/14 anonim válasza:
#4: Lehet, hogy a depresszió szól belőlem.
2023. febr. 28. 19:23
 6/14 anonim válasza:
#4 hugi neked pont hogy kellene valaki :D a depressziót egyedül leküzdeni húha... hát az kemény dió.
2023. febr. 28. 22:11
 7/14 anonim válasza:
A nők többsége nem szorul rá ilyenre, interneten és azon kívül is sok férfitól kapnak ismerkedési ajánlatokat. Nem akarnak direkt még többet kapni.
2023. febr. 28. 22:26
 8/14 anonim válasza:
#6 a depressziósnak igaz barát kell, nem párkapcsolat.
2023. febr. 28. 22:39
 9/14 anonim válasza:
Egyet értek a 8-as hozzászólóval.
2023. márc. 1. 09:28
 10/14 anonim válasza:

Én meg nem. Magától kell megoldani vagy szakemberrel nem egy egészségessel akit le lehet súlykolni a sok szrral.


Amúgy némelyik nő mind egyforma… ne akarj logikai alapon gondolkodni róluk nem képesek rá, érzelmi alapon működnek éés néha eszetlenül mennek a fszra de hát szükségletek.

2023. márc. 1. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!