Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-30 közötti korosztály,...

20-30 közötti korosztály, valakinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Néhány infó rólam.


27 éves férfi vagyok, Pest megyében lakom, Budapesttől nem messze.


Kedvelem a labdás a játékokat, főleg amiket ütővel kell játszani. Edzeni is szoktam, viszont nem rejtegetek 6 kockát a pólóm alatt, szóval ha az az eseted, nem én vagyok az ideális jelölt:D

Nem vagyok egy mesterszakács, szóval nem fogok 4 fogásos vacsorát készíteni meglepetésként, de néhány alapételt azért gond nélkül megfőzök, és a mikrót is mesterien tudom kezelni:). Főzéstudományi hiányoságomat ellensúlyozom azzal, hogy bármikor összeszerelek egy ikeás szekrényt akár egyetlen csavarhúzóval is:)

Kicsit komolyabbra fordítva a témát, szeretnék valaki olyannal megismerkedni, aki kinőtt már a játszadozásból-kalandozásból, és szintén komoly kapcsolatot keres, és akivel akár lehet jövőt is tervezni. Mint a kérdésben is írtam, 20-30 közötti korosztállyal ismerkednék, és ezen a téren régimódi vagyok, szóval kizárólag csak nőkkel.



2023. febr. 27. 16:33
 1/5 anonim válasza:
Itt olyan nincs. De azért sok sikert. :)
2023. febr. 27. 17:14
 2/5 anonim válasza:
férfit vagy nőt keresel ?
2023. febr. 27. 18:21
 3/5 anonim válasza:
Baszki, az utolsó szót kellene elolvasni- második válaszoló! 😂
2023. febr. 27. 18:28
 4/5 anonim válasza:

Erre azért kíváncsi lennék (mármint, hogy néhány nap leforgása alatt pl. hány privátot kap egy férfi.)


Talán a hölgyek SZÜLEIT(!) kellene megkérdezni, hogy engedik-e a "kislányukat" randevúzni egy interneten megismert vadidegennel?


Talán még él a hagyomány és a gyengébbik nemet valóban VÉDHETI(!) anyuka-apuka, vagy más egyéb rokon...


Bocsánat, ezt nem tudtam kihagyni. Hátha így nagyobb sikerük lesz a Fiataluraknak a családalapítás elérésében!

2023. febr. 27. 23:01
 5/5 anonim válasza:
20on eves lanyoknak meg engedely kene? Jol vagy te?
2023. márc. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!