Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt érzékeny, aranyos...

Vannak itt érzékeny, aranyos fiúk, akiknek lenne kedvük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Jó lenne átlagos srácokkal ismerkedni, akik mély érzésűek, lehet velük beszélgetni komoly vagy szokatlan témákról.. és viccesek is.


22-28 korig:)


2023. jan. 21. 20:11
1 2
 1/18 anonim válasza:

Írj :)

26/F

2023. jan. 21. 20:35
 2/18 anonim válasza:
Írtam.
2023. jan. 21. 21:50
 3/18 anonim válasza:

Pár évvel idősebb vagyok de beszélgetnék szívesen.

32F

2023. jan. 21. 22:13
 4/18 anonim válasza:
Hát ha nem valami homár vagy akkor szívesen beszélgethetünk.
2023. jan. 21. 22:54
 5/18 anonim válasza:

Persze, de természetesen csak olyan környezetben, ahol a másik fél is "bebizonyította" hogy valós a szándék.

Eléggé rossz mikor az ember beszél valakivel és kiderül, hogy homokos.

Természetesen ha Facebookon megkerressuk egymást valódi profilon, valódi képekkel, akkor simán lehet beszélgetni egy jót.

2023. jan. 21. 23:08
 6/18 anonim válasza:
29 vagyok így pont kiestem, a manóba.
2023. jan. 22. 00:54
 7/18 anonim válasza:

Azért jó lett volna tisztázni, hogy lány vagy-e:D ha igen, akkor 24/F vagyok, érzelmes, volt már több hosszabb kapcsolatom (így van tapasztalatom és nem elsőnek lenne komoly kapcsolatom), viccesnek vicces vagyok, de minden eddigi párom, barátom és családtagom szerint idegesítő is, de legalább nem lehet unatkozni mellettem:D meg természetesen ez szerethető tulajdonságom, nem az elviselhetetlen kategória.

Továbbá sok témában jártas vagyok legyen az akár tudományos is (ha köze van matekhoz, informatikához, akkor szinte bármilyen kutatást is elemzek neked:D), meg rengeteget utaztam már, így van tapasztalatom is a világunkról meg más népekről, ha ez számít valamit.

Kinézetre átlagos vagyok, átlagos a magasságom, átlagos a súlyom (nem vagyom elhízva és vékony se vagyok), egyedül a kékes szemem ami "ritkává" tesz, de gondolom ez nem számít annyit:)

2023. jan. 22. 02:51
 8/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és meg sem fordult a fejemben, hogy ennyire félreérthető lesz, amit írtam.
2023. jan. 22. 03:11
 9/18 anonim válasza:
Nekem nem írt vissza a kérdező.
2023. jan. 22. 10:57
 10/18 anonim válasza:

"Jó lenne átlagos srácokkal ismerkedni"

Mi a jó az átlagos srácokban? Ez a legrosszabb amit valaha én kiírnék. :D Átlagos csajoktól is menekülök.

2023. jan. 22. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!