Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nincs barátnőm?

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy kedves vagyok a lányokkal és még sem jutok el odáig hogy kapcsolat legyen. 18/F
2023. jan. 18. 14:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
Üdv. 30 vagyok és nekem is volt ilyen bajom. Volt már pár nőm és képzeld, nem éri meg. Nevetséges amit csinálnak. A következőt tudom ajánlani. Csendben dolgozz magadon, az önismereteden. Tanulj nyelvet, sportolj, olvass könyveket, tanulj zenét stb. De közben néha probálkozz lányoknál, gyakorolj. Hívd el, flörtölj menj el egy pár barátoddal buliba. Ha nincsenek barátaid szerezz előbb barátokat! Egyszer majd belejössz ebbe és megtudod mi történik. Erős és vonzó férfi lehetsz ha nem adod fel. Egy olyan pozícióba kerülhetsz ami manapság ritka. És ec pec kimehetsszel választasz majd egy lányt vagy többet. 😀
2023. jan. 31. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!