Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nincs barátnőm?

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy kedves vagyok a lányokkal és még sem jutok el odáig hogy kapcsolat legyen. 18/F
2023. jan. 18. 14:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
A kedvesség önmagában még nem elég, ez alap. Tudják amúgy a lányok, hogy kapcsolat a cél?
2023. jan. 18. 14:30
 2/11 anonim válasza:

Hm... mindjárt belenézek a varázsgömbömbe és megmondom...

Esetleg egy kicsivel több infó, hogy ne csak találgassunk?

2023. jan. 18. 14:32
 3/11 anonim válasza:
A külső számít leginkább, lehetsz te kedves, ha külsőre nem jössz be nekik, de ez nem a te hibád, túl magas az elvárás ezen a téren, köszönhető a médiának meg a gagyi közösségi oldalaknak
2023. jan. 18. 14:35
 4/11 anonim válasza:

Kedvesnek lenni alapdolog.


Két dolgon múlik:

- Te mit hozol egy kapcsolatba

- hogyan ismerkedsz


Meg sajnos el kell ismerni, hogy a szerencsével is kalkulálni kell.

2023. jan. 18. 15:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbálok de sosem sikerül. Foglalkozok vele, nem hanyagolom el. Viszont valahogy még sem akarnak velem beszélni sem és ez elszomorít
2023. jan. 18. 15:48
 6/11 anonim válasza:

A kedvesség önmagában kevés, az nem mozgatja meg a lányokat. A 64 éves sarki fűszeres bácsika is tud kedves lenni velük, jellemzően mégsem vele jönnek össze...


Viszont amit a lányok nagyon szeretnek, az a humor. Olyan lányt még nem láttam, akit ne lehetett volna egy kis humorral nyitottá tenni.

A legtöbb lány szereti az intelligens pasikat. Nem árt, ha nem üres a fejed.

Aztán persze a külsőségek is fontosak. Ne légy túl vékony, de hájas sem. Ha van egy kis izom rajtad, az segít.

Úgy kezdetnek.

2023. jan. 18. 15:51
 7/11 Camorri válasza:

Amit én ajánlok neked: hagyd a lányokat! Majd jönnek maguktól. Fiatal vagy és még nem maradtál le semmiről. Foglalkozz magaddal. Keress valami menő hobbit, amit magad miatt csinálsz.

A nők meg így jártak. Majd 30as 40es éveikben rájönnek hogy de kár hogy nem a rendes sráchoz mentem feleségül hanem ehhez az infantilis pp-höz.

Tisztelet a kivételnek!


De tényleg! Ne is foglalkozz ezzel. Hozz ki magadból amit csak tudsz!

2023. jan. 18. 16:10
 8/11 anonim válasza:
Az számít, hogy magas, izmos, rosszfiú legyél. A kedvességgel csak max lánybarátokat lehet szerezni.
2023. jan. 19. 08:26
 9/11 anonim válasza:
Nem vagy szép az lehet a baj
2023. jan. 19. 10:53
 10/11 anonim válasza:
Én is ezt kérdezem :D 28/f igaz nekem már volt több is de ha nem megy nem kell eröltetni Bro..na most enis ilyen fàzisban vagyok
2023. jan. 20. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!