Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik a felsorolásban magukra...

Akik a felsorolásban magukra ismertek, lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Kezdem a nem szeret résszel, maradjon a jobb rész a végére (bár így is sejtem, hogy a nem szeret részre fog fókuszálni a kommentek többsége)


Nem szeretem:

-A zenék 99%-át. Nagyon kevés zenére mondom azt őszintén, hogy hallgatható (ha a dark ambient, instrumental tribal folk ismerősen hangzik akkor üdvözöllek)

-A táncot. Soha nem éreztem magamban késztetést rá. Ha olyan eseményre mentem ahol tudtam, hogy van tánc akkor oda is csak azért, hogy komfortzóna tágítgatás címszóval elmondhassam hogy "én megpróbáltam".

Ha nincs meg bennem a tánc érzése akkor nincs. Ez van.

Nyílván tudnám csinálni, hisz annyi mindent megtanultam már ami muszáj volt (integrálni egyetemen pl) de magamtól nem éreztem soha sem, hogy ezeket a muszájból tanult dolgokat akarnám űzni.

-A népszerű filmek, sorozatok 99%-át. Egyszrűen nem kötnek le.

A filmnézés számomra túl passzív hobbi.

-A videójátékokkal is ugyanaz a helyzet mint a filmekkel.

-drogok. Röviden: nem érdekelnek.

-Közélet/ bulvár politika. Egyszerűen kifolyik már tőle az agyam. Tiltottam már minden hírforrást amit csak "ajánlott" (=tukmált) a facebook.


Szeretem:


-természetben lenni

-edzőtermezni (ezt inkább csak "kell" csinálnom. Olyan mint a fogmosás. Jobban jársz ha csinálod).



2023. jan. 3. 17:38
 1/4 anonim válasza:

Hasonló szinte mindenben...

A természetet nagyon szeretem, magát adja, nem hazudik és mindig megnyugtat.

Edzőterem,az viszont nálam kimarad...mivel sokat gyaloglom,kirándulok a természetben..:)


F/Bp

2023. jan. 3. 18:17
 2/4 A kérdező kommentje:

A gyaloglás a szintkülönbséges hegyes-völgyes terepen nagyon szuper, kardionak tökéletes, csak a felsőtest nem fejlődik tőle.

Ezt nem ilyen idegesítő fitnesz guru meg "dzsim másztör" okoskodásnak szántam, csak fontos szempont ez is.


Merre szoktál túrázni? Milyen távokat? Kifejezetten távolságra és teljesítményre mész vagy te is a fotózós, átszellemülős vagy?

2023. jan. 3. 18:29
 3/4 anonim válasza:

Nem szeretem ha elvárja tőlem a kompromisszumot. Szeretem ha kompromisszumot kötök és azzal boldogabbá teszem.


Nem szeretem ha olyan dolgot erőltet ami engem nem érdekel. Szeretem ha olyan dolgot tehetek ami örömet okoz neki, még ha engem az nem is érdekel.


Nem szeretem ha olyan dolgot kell tennie miattam ami őt nem érdekli. Szeretem ha csak miattam olyat csinál ami őt nem érdekli.


Nem szeretem ha valakivel csak csöndben ülünk egymás mellett. Még ha csöndben ülünk is egymás mellett akkor is szeretem ezeket a pillanatokat a kedvesemmel, mert ez is értékes idő vele.


Nagyon sok programot nem szeretek. Még a legrosszabb programot is szeretem ha azzal tölthetem akit szeretek.


Nem szeretem ha valaki a végletek embere. Szeretem a végletekben rejlő érdekes paradoxonokat.


Egy introvertált, nyugis Budapesti férfi.

2023. jan. 3. 20:54
 4/4 anonim válasza:
Csak ha nőstény vagy
2023. jan. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!