Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy nem pékkel?

Összejönnétek egy nem pékkel?

Figyelt kérdés

Apám pék volt, az ő apja a nagyapám is pék volt és az ő apja is pék volt és sorolhatnám még pár generáción át..

Hát én nem lettem pék. Rossz az élet. Péknek kellett volna menjek, akkor minden jó lenne. Finom puha tésztákat gyúrhatnék, frissen sült pékáru csapná meg az orrom minden reggel.. de nem, én nem lettem pék. Egy lúzer vagyok.

Apám és nagyapám szerint azért rossz minden, mert nem követem a család ősi hagyományát.. DE ÉN NEM akarok pék lenni.

Bezzeg az öcsém.. a sikeres öcsém, aki mi lett? Hát persze, hogy PÉK... semmi gondja nincs, van barátnője, sok lánnyal randizhatott előtte és boldog. Megtalálta magát a pékségekben, a tészták között.. de én nem ilyen akartam lenni.

Menjek péknek? Ne menjek? Nem pékként van esélyem? Ha péknek is megyek, akkor is, hogy győzzem le az öcsémet? Régen együtt játszottunk.. ő mindig azt jászotta, hogy péksége van és gyúr, dagaszt, keleszt, érlel, süt.. én meg jöttem és elpusztítottam a pékségét.

Egy nem pékkel összejönnétek, igaz? Vagy mindenkinek csak a pékek kellenek?

A hideg az élesztő ellenfele.. nesze neked pékség. Irány Alaszka, adiosz, én aztán biztos nem leszek pék.

25F



#ismerkedés #kapcsolat #pékség #pék #Nem pék #Péknek lenni vagy nem péknek lenni, ez itt a kérdés
2022. dec. 18. 20:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ocsed azert 20 cm-vel magasabb mint te mert magának sutotte a kenyeret :D
2022. dec. 19. 12:42
 12/12 anonim válasza:
Na mi a helyzet ott Alaszkában?
2023. okt. 31. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!