Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy nem pékkel?

Összejönnétek egy nem pékkel?

Figyelt kérdés

Apám pék volt, az ő apja a nagyapám is pék volt és az ő apja is pék volt és sorolhatnám még pár generáción át..

Hát én nem lettem pék. Rossz az élet. Péknek kellett volna menjek, akkor minden jó lenne. Finom puha tésztákat gyúrhatnék, frissen sült pékáru csapná meg az orrom minden reggel.. de nem, én nem lettem pék. Egy lúzer vagyok.

Apám és nagyapám szerint azért rossz minden, mert nem követem a család ősi hagyományát.. DE ÉN NEM akarok pék lenni.

Bezzeg az öcsém.. a sikeres öcsém, aki mi lett? Hát persze, hogy PÉK... semmi gondja nincs, van barátnője, sok lánnyal randizhatott előtte és boldog. Megtalálta magát a pékségekben, a tészták között.. de én nem ilyen akartam lenni.

Menjek péknek? Ne menjek? Nem pékként van esélyem? Ha péknek is megyek, akkor is, hogy győzzem le az öcsémet? Régen együtt játszottunk.. ő mindig azt jászotta, hogy péksége van és gyúr, dagaszt, keleszt, érlel, süt.. én meg jöttem és elpusztítottam a pékségét.

Egy nem pékkel összejönnétek, igaz? Vagy mindenkinek csak a pékek kellenek?

A hideg az élesztő ellenfele.. nesze neked pékség. Irány Alaszka, adiosz, én aztán biztos nem leszek pék.

25F



#ismerkedés #kapcsolat #pékség #pék #Nem pék #Péknek lenni vagy nem péknek lenni, ez itt a kérdés
2022. dec. 18. 20:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Csak nem lúzer villamosmérnök lettél inkább?
2022. dec. 18. 20:56
 2/12 anonim válasza:
Világ életemben egy lisztes f@szú péklegényről álmodoztam.🥰
2022. dec. 18. 20:59
 3/12 anonim válasza:
persze, miért kéne pont péknek lenni ha te nem akarsz? nem a szakma számít hanem az ember és a személyisége.
2022. dec. 18. 21:00
 4/12 anonim válasza:

Úgy érzem elég nagy nyomás van rajtad. Lehet neked is péknek kellett volna menned:)


Én ilyet hentesben ismerek. Ott szóba se jöhet, hogy valaki ne hentes legyen. Nincsenek kétségek.

2022. dec. 18. 21:01
 5/12 anonim válasza:
Alaszka.. 😂😂😂😂😂
2022. dec. 18. 21:03
 6/12 anonim válasza:
Ha jó-pék-ű, miért ne? ;)
2022. dec. 18. 21:10
 7/12 anonim válasza:
Ezt nem a humor kategóriába akartad írni? Vagy komolyan gondolod, mert akkor elég nagy bajok vannak..?
2022. dec. 18. 22:32
 8/12 anonim válasza:
Pedig a pékeknek izmos kezük,ujjuk van,amit jól tudnak használni😆🥖
2022. dec. 19. 05:56
 9/12 anonim válasza:

Ezt Te döntöd el, hogy neked milyen foglalkozás állna jól!


Munkavállalási tanácsadáson jártál már - ha ennyire bizonytalan vagy a jövőképedet illetően? Pályaválasztási segítség a foglalkoztatási osztályon?


Még bőven el tudsz menni - 25 évesen nagyon fiatal vagy!

2022. dec. 19. 08:26
 10/12 A kérdező kommentje:

#1

Jog hallgató voltam, de félbe hagytam 6 félév után.. Elrontottam az életemet ezzel. Lassan elhiszem, hogy valóban átok ül a családon.


#2

Az öcsém már foglalt, én meg max otthon sütnék bármit is, amihez liszt kéne...


#3

Egyes szakmák megkövetelnek bizonyosos fizikai jellemzőket / az ember belenő a szerepbe. Ha nem tudsz belenőni, akkor az nem a te szereped / neked szánt élet út.


#4

Előbb lennék pék, mint hentes...


#5

Igen, Alaszka.


#6

Ismét csak azt tudom mondani, hogy a tökéletes pék öcsém már foglalt...


#7

Milyen bajok? Tudsz valamiről esetleg? Téneg átkozott vagyok, mert nem péknek mentem?


#8

Igen, pár év munka után biztos.. öcsémnek markáns, erős keze van, 20 centivel magasabb mint én... szerintem engem anyánk nem etetett.. én nem kaptam eleget, amitől nőhetten volna.


#9

Még nem jártam. Az drága??

2022. dec. 19. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!