Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kereslek, vajon megleszel?

Kereslek, vajon megleszel?

Figyelt kérdés
1-2 napja vesztél el, 8 évvel vagy idősebb mint én. Eltűntél mint szürke szamár a ködben. Vajon magadra ismersz? Nem volt olyan rég.

2022. nov. 6. 11:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az igen, ha ez a leírás alapján nem ismer magára akkor tuti retardált :D
2022. nov. 6. 11:43
 2/15 anonim válasza:
Aha
2022. nov. 6. 11:47
 3/15 anonim válasza:
Ja, hát azon nem szabad meglepődnöd, hogy eltűnnek az emberek, teljesen normális és hosszabb ideje tartó beszélgetésekből is simán lelépnek szó nélkül, aztán még te vagy a hibás, ha rá mersz kérdezni, hogy mégis mi történt.
2022. nov. 6. 11:55
 4/15 anonim válasza:
Hogyan 3 ?
2022. nov. 6. 11:56
 5/15 anonim válasza:
Ezt én is tapasztalom.pár levélváltás után eltünik. De akkor miért kezd bele? F48
2022. nov. 6. 11:58
 6/15 anonim válasza:
#4: Úgy, hogy viszonylagos gyakorisággal beszélgettek (1-2-3 naponta írtok egymásnak), aztán a másik hirtelen eltűnik, eltelik egy hét, te írsz az illetőnek, hogy mi történt. Erre vagy nem jön reakció, vagy méltatlankodva válaszol a másik, hogy hát neki van élete. Ez így oké is, csak akkor miért nem tud két szót írni, hogy "bocs, most sok dolgom lesz, kb. egy hét múlva fogok tudni válaszolni", vagy valami. És te vagy a hibás, mert meg merted kérdezni, hogy hová tűnt az illető, pedig egyszerűen csak érdekelt, hogy nem esett-e baja, vagy már nem akar veled beszélgetni, és ne várd a válaszát stb.
2022. nov. 6. 12:40
 7/15 anonim válasza:
3-6 Ezt én is tapasztalom. Akkorára érlelte a nagy individualizmus az emberek egóját, hogy már bűncselekménynek veszik, ha valaki érdeklődik irántuk, akivel nincs kedvük foglalkozni.
2022. nov. 6. 12:47
 8/15 anonim válasza:
Itt vagyok, írj nyugodtan ha hiányzok
2022. nov. 6. 12:49
 9/15 anonim válasza:
Hol beszélgettél az illetővel, milyen oldalon? Itt a gyakorin?
2022. nov. 6. 13:00
 10/15 A kérdező kommentje:
Itt. Ha még itt van simán magára ismer. Cs, BP. 👀
2022. nov. 6. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!