Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet még találni érett,...

Lehet még találni érett, érzelmes leszbikus/biszexuális nőt, akivel lehet ismerkedni akár komolyabb dolog reményében?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 08:13
 1/9 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Hova valósi vagy?

19/L

2022. nov. 1. 10:04
 2/9 anonim válasza:

Nem értem, hogy egy olyan kapcsolat, hogy lehet komoly, amiben nem egy férfi és egy nő van.

(Rosszindulat nélkül kérdezem. Mindenkinek a magánügye, csak kíváncsi vagyok.)

2022. nov. 1. 13:00
 3/9 anonim válasza:
Már ott is baj van azt hittem, csak a normális életet élőket érinti a kapcsolati válság ?
2022. nov. 1. 13:02
 4/9 anonim válasza:
Az érett gondolom az idősebre vonatkozik.Az 1-es jót kérdezett! 50-es csinos, erős kisugárzásal rendelkező bi nő vagyok aki még szeretne új közös otthont hasonló személyiségű, érdeklődési körű,személlyel v személyekkel.Kor, hely nem számít viszont a hasonlóság mindenben.
2022. nov. 1. 13:38
 5/9 anonim válasza:
2: A komoly definíciója ugyanaz homo kapcsolatban, mint heteroban. Komoly, ha csak egymással randizunk, megismerjük egymás barátait és családját, idővel összeköltözünk és közös életet/jövőt tervezünk. Értsd: hosszútávú kapcsolat a cél.
2022. nov. 1. 17:41
 6/9 anonim válasza:
Persze hogy lehet találni, pl Én 😜
2022. nov. 2. 13:02
 7/9 anonim válasza:
Jelen! Bács-Kiskun megyei 26 éves várja válaszod. Légyszi irj, hogy mely településen laksz, milyen idös vagy és kit keresel. Köszi
2022. nov. 5. 11:00
 8/9 Orsolya válasza:

Vannak itt Miskolci lányok?

17/L

Én is komoly kapcsolatban reménykedem...

2022. nov. 8. 11:10
 9/9 anonim válasza:
#8 Sok sikert neked,de itt nem fogsz kialakítani semmilyen komoly kapcsolatot.Ebben a kategóriában több a pasi mint a leszbikus nő.És sokan csak képeket akarnak kicsalni .Élőben kell párt keresni.
2022. nov. 8. 11:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!