Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki … ?

Van itt olyan lány, aki … ?

Figyelt kérdés

… hozzám hasonlóan nem érzi magát “idevalónak”, úgy értem, nehezen tud beilleszkedni a korosztályába, egy gimnáziumba, egy évfolyamra az egyetemen, stb.


Én is ilyen vagyok férfiként, 25 éves létemre szűz vagyok még. Nem tudom hogy mi érdekel igazán, hogy miben vagyok tehetséges, hogy mi lenne nekem jó. Általánosban bullyingoltak, gimiben is megkaptam, hogy “világtalan” vagyok - jelentsen ez bármit.


Gondoltam, keresnék egy hozzám hasonlóan “defektes leányzót” aztán együtt elszerencsétlenkednénk valahogy.



2022. okt. 10. 19:21
 1/8 anonim válasza:

Keresd meg magadban az értékeket, és szintén értékes párt keress.

Mindenkinek van valami defektje. A jót kell keresni és meglátni.

2022. okt. 10. 19:23
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2022. okt. 10. 19:42
 3/8 anonim válasza:

Minden nő álma együtt szerencsètlenkedni 🙄


Szegény Kati is értelmesen próbál neked segíteni , te meg letorkoltad - akkor miért nem az ismerkedő topicban írsz gyökér ?


Te melyik 25 éves vagy ?

Aki volt hogy naponta beírta ugyanazt a kérdést?


Vagy amelyiknek a vékony lányok jönnek be BDSM-re ? ( Nem mellesleg pszichológushoz jár , és gyógyszert szed )

2022. okt. 10. 19:56
 4/8 anonim válasza:

Küldj képet


22 L

2022. okt. 11. 05:18
 5/8 anonim válasza:
Miért tudtál nehezen beilleszkedni? Nem tudtál beszélgetni senkivel, inkább "magányos" voltál?
2022. okt. 11. 10:01
 6/8 anonim válasza:

Én is ilyen voltam, de találtam mindig barátot.


Most 23 éves haverjaim vannak, jól kijövünk.


32/F

2022. okt. 12. 09:31
 7/8 A kérdező kommentje:

5.)

Pontosan


6.)

És én ezzel most mihez kezdjek?

keresgessek a 14 évesek közt, vagy mivan? :D

Hogy csináltad? Vagy mit?

2022. okt. 14. 05:51
 8/8 anonim válasza:
Kereshetsz 30asokat is.
2022. okt. 14. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!