Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Feszes tónusos test de pici...

Feszes tónusos test de pici vagy nulla mell? Vagy átlag testalkat viszont van has és mell? Melyik tetszik jobban a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A van hast nem úgy értem,hogy lógó háj de azért puhatestű :D

2022. okt. 1. 10:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavar a kis mell, sőt még tetszik is, a nagy pedig nem. Műmell szintúgy nem. Egyébként nálam a mell közel sem elsődleges szempont egy lánynál, túl nagy ne legyen és körülbelül ennyi. Alakra pedig a vékony tetszik. Lapos has, vékony lábak, pici kerek fenék és stb. Tehát összességében minimálisan sportos, de nem túlzásba vitt vagy a modellszerű alak az ideálom. Szóval az 1. opció egyértelműen nálam, gondolkodás nélkül.
2022. okt. 2. 09:53
 32/41 anonim válasza:

"a szolid,tenyérbe illő melleket"

Kérdés, mekkora az a tenyér... :)

2022. okt. 2. 10:32
 33/41 anonim válasza:
Csakis az jön be, ha a lánynak van egy kis hasa!
2022. okt. 2. 11:46
 34/41 anonim válasza:
Ez a kettő típus a jelölt?
2022. okt. 2. 15:20
 35/41 Noren1989 válasza:
#32, kicsi a tenyrem, mint egy àtlag, 160centis nőé.
2022. okt. 2. 20:45
 36/41 anonim válasza:

"A nagy mellű nők hiszik hogy a pasik a nagy mellekre buknak."


Ez nem igaz, a nagymellű lányok általában kisebb mellet akarnak. Az interneten minden férfi vagy csak a kis mellet szereti, vagy egyáltalán nem számít neki a mellméret. Nagyon kevesen mondják, hogy nekik a nagy tetszik jobban, és azok is legtöbbször proli stílusban. Amúgy is mindenhol azt olvasni, hogy forma > méret, ebben meg a kis mell vezet (ha természetes).

2022. okt. 3. 20:58
 37/41 anonim válasza:
36-Rám akarsz cáfolni?Mi a nem igaz?A legtöbb férfi a normál-kicsi melleket szereti.De ha egy nőnek nagy melle van,sok esetben meg van győződve arról hogy le sem tudjuk venni a szemünket róla és már a látványtól elájulunk-ettől persze lehet kényelmetlen,és szeretne kisebbet.
2022. okt. 4. 07:14
 38/41 anonim válasza:

Igy van a kicsi melleket imádom én is.

A nagy kifejezetten taszít

2022. okt. 4. 07:36
 39/41 anonim válasza:

”ha egy nőnek nagy melle van,sok esetben meg van győződve arról hogy le sem tudjuk venni a szemünket róla és már a látványtól elájulunk"


Erre akarok rácáfolni. Ez esetleg a szilikon melles nőkre igaz. Rengeteg nagymellű lány utálja a mellét, és nem csak azért mert nem praktikus, hanem például mert a csapból is az folyik, hogy a nagy mell milyen undorító lógós. Legalább is az interneten.

2022. okt. 4. 10:26
 40/41 anonim válasza:
Nekem ha rá gondolok egy nagy mellre is beindul a nyálelválasztásom 🤷‍♂️ nem vagyunk egyformák. F31
2022. okt. 4. 11:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!