Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak még egyáltalán olyan...

Vannak még egyáltalán olyan lányok,akik még tudnak őszintén szeretni? 25f

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 18:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az életem során túl sok jót adtam,és 2x csak ha viszonozták a jóságom...
2022. szept. 26. 19:04
 12/16 anonim válasza:
Vannak
2022. szept. 26. 19:14
 13/16 anonim válasza:
Sajnos igazuk van azoknak, akik azt írják, hogy az átlagos nők is tudnak kritikán alul viselkedni. Mivel én sem vagyok egy Chris Hemsworth, ezért sem próbálkoztam soha topmodelleknél, "csupán" átlagos nőknél. Ritka bunkó viselkedést kaptam vissza némelyiküktől, úgy, hogy nem érdemeltem meg. És ez sajnálatos módon mind az élőben történt, mind a netes társkeresések kapcsán igaz. Az a legszomorúbb, hogy ezek csendesnek, kedvesnek, normálisnak tűnő lányok voltak, mégis megalázó dolgokat kaptam tőlük. Valahol biztosan vannak normális nők is, csak vagy elbújnak, vagy kapcsolatban élnek, nekünk meg maradnak a hülyék.
2022. szept. 26. 19:44
 14/16 anonim válasza:
A kérdező is gyűlölettel néz a nőkre, milyen viszonzást vársz cserébe? Miért a nőktől várod el azt, amit neked kéne megtenned saját magad irányába? Egyáltalán nem alanyi jog, hogy bármelyik nő is szeressen téged, viszonyulj máshoz úgy, ahogy te is szeretnéd hasonló szituációban, és akkor talán fogsz kapni viszonzást. Belül kéne okésnak lenni elsőként, mielőtt eltervezi valaki, hogy valakinek a mindennapi élete részévé válik, máskülönben csak romboló hatása lesz, de semmiképpen sem kielégítő.
2022. szept. 26. 20:02
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es, szerinted én az utóbbi években nem mutattam a nők felé szeretetet? Dehogynem,csak cserébe becsapást kaptam.
2022. szept. 26. 20:18
 16/16 anonim válasza:

Egyetértek a 14-essel!


Kérdező!


Nem kell általánosítani. Eddig nem a megfelelő nők felé nyitottál, ennyi!

De ne a jövendőbeliken vagy úgy általában ne a nőkön kérd számon az elmaradottakat.


"Az életem során túl sok jót adtam"


Olyan nincs, hogy túl sok jó! A jóságból sosem lehet elég...


"cserébe becsapást kaptam."


Na, ez itt a probléma!


A szeretet, az nem holmi cserekereskedelem, amit patikamérlegen kell mérni, hogy lássuk csak akkor én adtam ennyi meg ennyit és akkor vissza KELL vagy kellett volna kapnom ennyit meg ennyit és ezt és azt és így meg úgy, nem! Az igazi szeretet önzetlen...!!


Ne azért adj, mert cserébe kapni akarsz, hanem azért, mert adni akarsz, szeretni akarsz és boldoggá tenni a másikat. És akkor ez szívből jön és nem érdekből.


De üres tálból nehéz lesz jól lakatni, ezért előbb a kesergést és a múlton való neheztelést kell elhagyni és akkor készen fogsz állni az igazira.


Tapasztalat!

2022. szept. 26. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!