Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresőkön nőknél...

Online társkeresőkön nőknél miért nem futottam még bele egyszer sem kreatív/humoros/eredeti bemutatkozó szövegbe?

Figyelt kérdés
Lehet pasik sem erőltetik meg magukat bemutatkozó szöveg terén, nem tudom, én csak a női felhozatalt láttam (Tinder, Badoo, stb) és az engem eléggé lehangolt. Mármint pont, hogy ez lenne az a szűrő/segítség, amivel egy értelmesebb pasi tudna az illető hölgy személyiségéhez is kapcsolódni és akkor nem csak a külsőségeken lenne a hangsúly. Szóval nem értem. A nők panaszkodnak, hogy a csávók csak megakarják őket fektetni, de igazából, ha csak ilyen kisminkelt, filterezett, pózolós képeket raknak ki a nők az ablakba, akkor mégis mire számítanak? Ez alapján egy pasi csak annyit tud belőni, hogy ja, dögös a csaj, fizikailag vonzónak találom, és ennyi. Szerintem a bemutatkozó szöveg lenne a lényege az egésznek. Én tök sokszor vágyom arra, hogy egy archoz bárcsak az illető intellektusát is demonstráló információhoz juthatnék... és semmi, vagy nulla bemutatkozó szöveg, vagy egy insta link, vagy esetleg 1-2 sor tök általános klisé mondat. Ez a 99%. Most őszintén egy pozícióra ha pld jelentkezel a CV-dbe gondolom nem csak a képedet rakod be... De lehet én gondlom túl, lehet a csajoknak az ilyen appok, mint a Tinder, így is tök jól működnek és tök jó randikat sikerül bemutatkozó szöveg nélkül is kifogniuk. Valaki világosítson fel please.

2022. szept. 19. 12:47
1 2
 11/15 anonim válasza:
Itt van három pár zokni, szeretném a kezed fogni! Na, járunk? :-)
2022. szept. 19. 19:11
 12/15 A kérdező kommentje:

A szádon sajnos túl sok a rúzs, a kedvem ettől lesz komor, s bús.


11-es Zokni fetisem van, szóval ezzel felizgattál.

2022. szept. 19. 21:30
 13/15 anonim válasza:
Harisnya is jó? Jambusokban? 11#
2022. szept. 19. 21:47
 14/15 A kérdező kommentje:
Harisnya + zokni kombo és már jambusok se kellenek.
2022. szept. 19. 23:01
 15/15 anonim válasza:

Az igazság az hogy a társkeresőkön 80 % ban egyszerűbb emberek, nők, férfiak vannak fenn. Egy csúnyább pasi minden nőt like ol hátha valaki vissza ír neki.

A nőknek szinte semmit sem kell csinálniuk (bemutatkozó szöveg pl), akkor is jonnek a like ok.

Sajnos sokáig kell keresgélned míg megtalálod a párod.

Én pl egy távoli sportolás közbeni fotót raktam fel magamról, egy rovid mondattal.

Nagyon sok match érkezett, így is hogy nem látták az arcomat 😅, de néhány értelmes srác is megtalált aki belelátott a jelzéseimbe (hogy nem azért vagyok arc nélkül, mert csúnya vagyok😂)

Szóval kitartás meg fogod találni a párod 😊

N

2022. szept. 20. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!