Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresőkön nőknél...

Online társkeresőkön nőknél miért nem futottam még bele egyszer sem kreatív/humoros/eredeti bemutatkozó szövegbe?

Figyelt kérdés
Lehet pasik sem erőltetik meg magukat bemutatkozó szöveg terén, nem tudom, én csak a női felhozatalt láttam (Tinder, Badoo, stb) és az engem eléggé lehangolt. Mármint pont, hogy ez lenne az a szűrő/segítség, amivel egy értelmesebb pasi tudna az illető hölgy személyiségéhez is kapcsolódni és akkor nem csak a külsőségeken lenne a hangsúly. Szóval nem értem. A nők panaszkodnak, hogy a csávók csak megakarják őket fektetni, de igazából, ha csak ilyen kisminkelt, filterezett, pózolós képeket raknak ki a nők az ablakba, akkor mégis mire számítanak? Ez alapján egy pasi csak annyit tud belőni, hogy ja, dögös a csaj, fizikailag vonzónak találom, és ennyi. Szerintem a bemutatkozó szöveg lenne a lényege az egésznek. Én tök sokszor vágyom arra, hogy egy archoz bárcsak az illető intellektusát is demonstráló információhoz juthatnék... és semmi, vagy nulla bemutatkozó szöveg, vagy egy insta link, vagy esetleg 1-2 sor tök általános klisé mondat. Ez a 99%. Most őszintén egy pozícióra ha pld jelentkezel a CV-dbe gondolom nem csak a képedet rakod be... De lehet én gondlom túl, lehet a csajoknak az ilyen appok, mint a Tinder, így is tök jól működnek és tök jó randikat sikerül bemutatkozó szöveg nélkül is kifogniuk. Valaki világosítson fel please.

2022. szept. 19. 12:47
1 2
 1/15 anonim válasza:

Aki insta linket tesz oda az csak követőket gyűjt az instára. Legtöbb esteben ők minden fiút jobbra húznak, hogy bekövessék őket.

Aki nem ír semmit, az csak azzal beszélget kb akit ő húz jobbra.

A csúnyácskák szoktak írni hosszabb szöveget amibe konkrétan feltételeket szabnak mintha megtehetnék. Mintha istenek lennének és válogathatnának.

És végül vannak akik írnak rendes bemutatkozó szöveget. Láttam már egy két jópofa leírást. :3

2022. szept. 19. 12:56
 2/15 anonim válasza:

Én nőként mindig szerettem volna írni valamit, csak valahogy olyan furcsának éreztem bármit is írtam ki, egy idő után inkább mindig letöröltem és üresen hagytam, hiszen ezeknél az app-oknak ígyis-úgyis a legfontosabb elsősorban, hogy megtetszik-e valaki külsőleg.


A férfiaknál valóban legtöbbször van szöveg, amelyek legtöbb esetben inkább elijesztenek, mint hogy pozitívan hatnának :D

2022. szept. 19. 13:21
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem, de gondolom a külső megítélését követően, matchelés esetén, a következő lépés az üzenetváltás lenne. És itt lenne hasznos egy kiindulási alap. Egy bemutatkozószöveg elég beszédes tud lenni, ezzel ki lehet szűrni egy csomó red flag emberkét. Helyesírás, stílus, humor, kreativitás, kommunikációs képesség... ezek valamilyen szinten már át tudnak jönni egy rövid leírásból, már ha lenne rövid leírás a hölgyikék részéről, de ugye nagyon nagy %-ban nincs és ami van... az is csapnivaló. 5-ből 4 esetben, ahol van bemutatkozás, az vagy egy sablon bekopizott szöveg, vagy olyan info, ami illik az emberek 80%-ra, pld: "Szereket a szabadba menni." Ki nem? "Netflix, YouTube" csodás, nagyon leszűkítetted a kört. Meg ezekre ott vannak a tagek, nem kell leírni külön az érdeklődési köröket. Szerintem a nők nem értik, hogy milyen szerepe lehetne egy jól megfogalmazott, ütős, frappáns, az ő személyiségüket - karakterüket visszaadó bemutatkozó szöveg. A másik amit tapasztaltam, hogy ha nyitsz egy kreatív, egyedi szöveggel matchelést követően, akkor is max nevetős smiley, amit tudnak produkálni. Lehet tényleg a legyél Brad Pitt a tuti recept, ha azt akarod, hogy megerőltessék magukat a csajok.
2022. szept. 19. 13:33
 4/15 anonim válasza:
Mert nem éri meg energiát fektetni ebbe nőként.. az összes ilyen oldalon unalmas pasik vannak
2022. szept. 19. 13:34
 5/15 A kérdező kommentje:

4-es, azért egy jól kitalált bemutatkozó üzenet szerintem nem nagy engergia befektetéssel jár, míg instára fellőni hetente 1-1 új képet, az azért jóval melósabb lehet.


Nem inkább ez ego fényezésről szól ez az egész? Felreggelnek a nők, jön pár száz like 1-2 nap alatt és máris szebb a világ. Ismerősöm arc nélküli női profillal is kapott 100+ likot 1 nap alatt.

2022. szept. 19. 13:51
 6/15 anonim válasza:

Hát én kiváncsi voltam így felregisztráltam egy átlagos női képpel tinderre.

1 perc alatt azt írta ki, hogy 99+ like érkezet. Szóval férfiként jön napi 3 jó esetben, addig nőként egy perc alatt 99+. Érdekes volt.

2022. szept. 19. 13:55
 7/15 Camorri válasza:

Kedvenc leírásom lányoktól:

"Nem érdekel se a kocsid se a farkad, ha jófej vagy mindkettőbe beleülök".


De nagyon szeretem az önreflexív leírásokat is. Vannak, hogy az ilyen leírások elegendőek nekem hogy jobbra húzzam a hölgyet.


Igazából nekem már az is jó, ha legalább kis emojikkal kifejezik az érdeklődési körüket.


De tényleg ritkaságnak számít az hogy valaki ír bemutatkozót.

2022. szept. 19. 14:27
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt pld már több tucat profil alatt láttam:


"Keresem azt, aki szeretné velem

🗺felfedezni a világot és

📚megfejteni az élet értelmét (de legalábbis megpróbálni)

Ha erre nyitott vagy, akkor a többit derítsük ki :)"


És az illető hölgy érdeklődési köre: "olvasás"... nagyon sok fantáziára vall, hogy lelopok egy ilyen gagyi bemutatkozó szöveget. Legalább kedvenc könyvéből, vagy annak írójától idézne valamit.

2022. szept. 19. 14:43
 9/15 anonim válasza:
Én hébe-hóba látok valami egyedit,nagy többségében viszont semmitmondó leírások váltogatják egymást a majdnem üres adatlapokkal (értsd: kb. semmilyen adat sincs kitöltve, cserébe viszont kapsz egyetlen darab képet, amin mondjuk egy nagy fej vagy egy elmosódott alak van). Egyébként miért erőltessék meg magukat a nők, ha még egy átlagos külsejű csaj is x+1 lájkot, jobbra húzást stb. kap? Másrészt miért is várunk el bármit is a nőktől, ha még mindig olyan maradi a többségük, hogy azt vallja, hogy "a kezdeményezés a férfiak kötelessége"?
2022. szept. 19. 18:09
 10/15 anonim válasza:
Mert a nő akkor vonzó ha titokzatos és főleg ha nemet mond! Beteg dolog de ez van!
2022. szept. 19. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!