Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok,ha le akar szólítani...

Lányok,ha le akar szólítani valaki titeket ismerkedési céllal, milyen módon tudhatja meg előtte az illető,hogy bejön-e nektek?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnátok ha szeretnétek ismerkedni és hogyan ha nem?


Vannak jelzéseitek erre?


2022. szept. 10. 12:19
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
Ha az itteni frigid, idegbeteg, frusztrált nőket vennénk alapul, akkor már régen kihalt volna az emberiség. Ugyanis az ő logikájuk szerint a nőket nem lehet megszólítani utcán, mert az proli dolog, nem lehet megszólítani boltban, mert az nem ismerkedésre való hely, nem lehet megszólítani szórakozóhelyen, mert biztosan csak dugni akarsz, szóval gyakorlatilag sehol, de azért a gyk is tele van olyan kérdésekkel, hogy hová tűntek az igazi férfiak, miért nem tudnak ismerkedni/kezdeményezni a mai férfiak stb. Egyébként a mai lányok vagy csoportosan vihorászva vonulnak mindenhol, vagy belebújnak a mobiljukba, nehogy bárki is bárhol hozzájuk tudjon szólni (vagy akár csak szemkontaktust tudjon velük létesíteni), szóval kb. random kell(ene) odamenned a kiszemeltedhez, mert a mai nők aztán nem fognak jeleket adni, utána meg te leszel a szemét, bunkó állat, aki kezdeményezni mert náluk, és persze te leszel a hibás azért, mert vannak "vágyaid".
2022. szept. 10. 18:34
 12/40 anonim válasza:
#10: Tapasztalataim szerint sokszor pont az ilyen átlagos külsejű, kedvesnek, normálisnak tűnő nők a legbunkóbbak.
2022. szept. 10. 18:36
 13/40 anonim válasza:
Ennyi incelt.
2022. szept. 10. 18:37
 14/40 anonim válasza:
#13: Én is örülök, amikor feltűnnek olyan emberek, akik képesek új szavakat megtanulni, bár látszik, hogy képtelenek azokat a megfelelő kontextusban használni. Egyébként a gyk-s női logika szerint kb. sehol sem lehet megszólítani a nőket, miközben sok olyan kérdés van, hogy miért nem kezdeményeznek a mai férfiak. Az incelezés helyett szívesen várom az ellenérveket, cáfolatokat. Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy a legbunkóbb viselkedést eddig átlagos külsejű, normálisnak tűnő lányoktól kaptam, mert sosem próbálkoztam topmodelleknél.
2022. szept. 10. 19:01
 15/40 anonim válasza:

Én nem fogok bunkón viselkedni, ha megszólítanak, viszont megmondom, hogy NEM. Sosem szoktam céltalanul sétálni az utcán, mindig dolgom van, és oda megyek - időre. Nem értem, hogy amikor leszólítotok valakit, akkor mit vártok? Hogy majd eldob mindent, amit aznapra tervezett?


Nem értem, hogy ilyen viselkedés mellett hogyan vártok kedvességet, és hogyan hülyézhettek le mindenkit, aki nemet mond. Neked is, ha dolgod van, akkor nem ismerkedni akarsz. Ezzel a nők is így vannak.


Még ha lenne kedvem vadidegenekkel beszélgetni, akkor sem lenne időm.


Én soha nem írtam ki olyan kérdést, hogy hol vannak a férfiak, meg miért nem kezdeményeznek, stb., szóval ne általánosíts. Én azokkal ismerkedek, akikkel van bármilyen más okból személyes kapcsolatom. Nem interneten és nem random emberekkel az utcán.

2022. szept. 10. 19:07
 16/40 anonim válasza:

A biztonságos baráti társaságok, ahol meg lehet jó előre tudni mindent a kiszemeltről…igen.

Akinek meg valamilyen okból nincs ilyenje az bszódjon meg konkrétan. Noisz.

2022. szept. 10. 19:12
 17/40 anonim válasza:
15-ös, te rendes lánynak tűnsz, így egy őszinte választ szeretnék kérni. Ha a szakomon van 1 lány, aki amúgy foglalt, alapból meg nem volt dolgom lányokkal, akkor hol kéne próbálkoznom? Valaki felhozta ezt a helyzetet itt korábban és rám igaz is. Szóval, ez nem vita lenne, hanem hogy én, mint amúgy egy normális, átlagos srác, mit kéne kezdenem?
2022. szept. 10. 19:14
 18/40 anonim válasza:
#15: "Én soha nem írtam ki olyan kérdést, hogy hol vannak a férfiak, meg miért nem kezdeményeznek, stb., szóval ne általánosíts." Ki mondta, hogy rád értettem? Egyébként meg lehet nézni a gyk-t, az egyik részről megy a női hiszti, hogy a férfi nehogy már bárhol is kezdeményezni merjen (se neten, se szórakozóhelyen, se boltban, se buszon, se sehol), másrészről meg siránkoznak, hogy a mai férfiak miért puhultak el, miért nem kezdeményeznek, miért nem tudnak udvarolni stb. Na most akkor a kettőt hogyan lehet összeegyeztetni? Egyébként persze, lehet arra fogni, hogy "dolgom van", de ezen az alapon akkor kihalna az emberiség, hiszen iskolába, dolgozni stb. sem azért jár az ember, hogy ismerkedjen, mégis szövődtek már kapcsolatok iskolában, munkahelyen, boltban, utazás közben is. Aki igazán nyitott az ismerkedésre, az bárhol ismerkedhet, a "dolgom van" inkább csak kifogás.
2022. szept. 10. 19:29
 19/40 anonim válasza:

Esetleg valami hobbi? Ezerszer jobban bízok valakiben, akivel valami közös dolog hoz össze, és nem csak úgy váratlanul megszólít az utcán vagy a buszon. Ez lehet sport, utazás, mozi, színház, könyvek, nyelvórák... bármi.


Az a baj ezzel a leszólítósdival, hogy

1. Nem érünk rá

2. Nincs bizalom, és kiskorunk óta úgy vagyunk nevelve, hogy ez még veszélyes helyzet is lehet

3. Túl sok a kéregető, toborzó..., így, ha valakin azt látom, hogy felveszi a szemkontaktust és közelít felém, akkor elfordulok és gyorsítok, mert ösztönösen kerülöm ezeket a kellemetlen helyzeteket.

2022. szept. 10. 19:33
 20/40 anonim válasza:

#16: "A biztonságos baráti társaságok, ahol meg lehet jó előre tudni mindent a kiszemeltről…igen." Hogy mondjak egy rossz hírt: a jó pszichopata simán el tudja játszani éveken vagy évtizedeken keresztül is azt, hogy normális, lásd a családirtókat, akikről mindenki azt nyilatkozza, hogy "pedig olyan rendes ember volt, sosem ártott senkinek". Ha mindenki csak baráti társaságokban ismerkedhetne, akkor az emberiségnek már régen lőttek volna, arról nem is beszélve, hogy akkor a megunt exeket egymás között cserélgetnék az emberek. Plusz mi van akkor, ha bármi okból szétszéled a baráti társaság, vagy ha kapcsolatban él az, aki neked tetszik? Akkor soha nem fogsz ismerkedni senki mással?

"Akinek meg valamilyen okból nincs ilyenje az bszódjon meg konkrétan." Kész öröm lehet megismerni egy olyan intelligens, megértő, kedves lányt, mint te. Komolyan...

2022. szept. 10. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!