Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mozgássérült, látássérült...

Mozgássérült, látássérült vagy egyéb testi/lelki sérüléseken átesett nők lenne kedvetek ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Mai nap láttam egy kerekesszékes nőt és nagyon elgondolkoztam azon, hogy szegény nő, ő is ember és lehet senki nem akar vele ismerkedni vagy barátkozni. Nagyon sajnáltam! És a kerekesszékes, vagy amputált végtagú nők, vagy látássérült nők (stb.) Ő nekik is van lelkük és vágyaik. Ők is szeretnének pasit, ők szeretnenek kapcsolatot, ők is szeretnének szerelmesek lenni, ők is elszeretnenek valakivel romantikus helyre menni és sorolhatnám. De lehet siman szeretnenek egy online barátot is jól esne neki. De sok inkább lehet fizikálisan szeretnének talalkozni.

Szóval ha valaki szeretne velem ismerkedni vagy barátkozni akkor ne legyen szégyenlős nyugodtan írjon! És ha esetleg van itt olyan, de egészséges és ismer ilyen nőt akinek ilyen problémái vannak az legyen szíves ezt az üzenetet juttassa el hozzá. Köszönöm!


35f



2022. szept. 3. 16:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kerekesszékes férfiak is vagyunk, sokan közülünk sem találnak párt.
2023. jan. 17. 21:21
 12/12 anonim válasza:
Kedves kérdező, hová valósi vagy?
2023. jan. 18. 19:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!