Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mozgássérült, látássérült...

Mozgássérült, látássérült vagy egyéb testi/lelki sérüléseken átesett nők lenne kedvetek ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Mai nap láttam egy kerekesszékes nőt és nagyon elgondolkoztam azon, hogy szegény nő, ő is ember és lehet senki nem akar vele ismerkedni vagy barátkozni. Nagyon sajnáltam! És a kerekesszékes, vagy amputált végtagú nők, vagy látássérült nők (stb.) Ő nekik is van lelkük és vágyaik. Ők is szeretnének pasit, ők szeretnenek kapcsolatot, ők is szeretnének szerelmesek lenni, ők is elszeretnenek valakivel romantikus helyre menni és sorolhatnám. De lehet siman szeretnenek egy online barátot is jól esne neki. De sok inkább lehet fizikálisan szeretnének talalkozni.

Szóval ha valaki szeretne velem ismerkedni vagy barátkozni akkor ne legyen szégyenlős nyugodtan írjon! És ha esetleg van itt olyan, de egészséges és ismer ilyen nőt akinek ilyen problémái vannak az legyen szíves ezt az üzenetet juttassa el hozzá. Köszönöm!


35f



2022. szept. 3. 16:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nemes lelkű vagy, de teljesen feleslegesen. Én kerekesszékes vagyok, gyakorlatilag egész életemben az voltam. Vannak barátaim, akik néha elfelejtik, hogy nem tudok járni. Középiskolás koromban például rendszeresen beállítottak hozzánk, és hívtak focizni/korcsolyázni/táncolni, anyám meg alig akarta elhinni, hogy nem szopatásból csinálják, hanem annyira közéjük tartozom, hogy elfelejtik a kerekesszéket.
2022. szept. 3. 17:23
 2/12 anonim válasza:
Maga a gondolat aranyos, viszont ha csak szánalomból barátkoznál velük felejtsd el.
2022. szept. 3. 18:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szanalombol. Nagybatyam is kerekesszekes volt. Es tenyleg sajnalom oket. Tenyleg ismerkednek veluk. Hatso szandek nelkul!
2022. szept. 3. 19:08
 4/12 anonim válasza:
A nők sosem magányosak vagy kedvtelenek. Akkor szereznek pasit vagy barátokat amikor akarnak. A csúnyától kezdve a kerekes székesig bezárva, mind mind kap barátokat meg pasit!
2022. szept. 3. 22:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindig van kivétel!
2022. szept. 4. 00:43
 6/12 anonim válasza:

Istenkém... Dehogyisnem szánalomból. Lehet hogy hátsó szándék nélkül, és nagyon nemes lelkűnek gondolod magad, de senki nem akarja hogy sajnálják, és hogy egy állapot/betegség MIATT akarják megismerni :DD Sajnálom de neked van valami problémád...

Nekem "csak" mentális betegségem van (idézőjelben csak, mert engem spec jobban bekorlátoz mintha mondjuk végtaghiányom lenne, de kapcsolatoknál szerintem főleg hátrányosnak kéne lennie, mert konkrétan a személyiségem is érintett), vannak barátaim, lehetne párom is ha akarnék, mindig lenne miből válogatni is, pedig nagyon nyílt vagyok a betegségemmel kapcsolatban, de nem tántorított ez még el szó szerint senkit.

De ha valaki elkezd sajnálkozni, és csak a betegséget látja bennem, mint te a nőkben, akkor nem hogy hálás leszek vagy örülök hogy "jajj végre valaki foglalkozik velem", hanem ez csak tiszta ellenszenvet vált ki belőlem, és az önértékelésemnek sem tesz jót.


Az a teóriám amúgy, hogy valójában nem beteg/sérült nőkkel akarsz lenni, és nem sajnálsz minket ennyire, hanem csak projektálsz.

Elhiteted magaddal hogy mi vagyunk magányosak, miközben te vagy végtelenül az, mert az egészséges nők vagy nem foglalkoznak veled, vagy pedig csak azt hiszed nem vagy elég jó nekik, nincs önbizalmad, és minket könnyű prédának tekintesz.

Bárhogy is legyen, ha a felvetésem egy szava sem igaz, neked akkor is gondjaid vannak, és egyáltalán nem normális amit művelsz.

2022. szept. 5. 15:15
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os látszik komoly mentális problémád van!
2022. szept. 5. 18:25
 8/12 anonim válasza:
Oh, szóval csak a problémái miatt ismerkednél valakivel, de aztán ha nem tetszik amit mond akkor egyből azzal a problémával kezded el támadni és próbálod megsérteni :D nagyon jó ember lehetsz
2022. szept. 5. 18:57
 9/12 anonim válasza:

Ez a gyakori...bármelyik elejtett írásodból, neked támadnak!

ők mar eldöntötték kérdező, hogy te csak az miatt akarsz ilyen nőkkel ismerkedni!

2022. szept. 10. 04:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig csak annyit akartam, hogy hátha valakinek jól esik neten beszélgetés vagy ilyesmi. De ha már ebbe is rosszat látnak akkor sajnos ez van.
2022. szept. 10. 18:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!