Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti élnétek olyan...

Lányok, ti élnétek olyan kapcsolatban ahol ti randizhattok, találkozgathattok néha más pasikkal?

Figyelt kérdés
Úgy hogy közben a párotok elfogadja ezt a helyzetet és hűséges marad.

2022. aug. 15. 18:40
 1/10 anonim válasza:
Simán.
2022. aug. 15. 18:52
 2/10 anonim válasza:
Ilyenben vagyok, de oda-vissza működik. Őt is izgatja a dolog, engem is. A tökéletes házasság.
2022. aug. 15. 19:03
 3/10 anonim válasza:
Nyitott hàzassàg/pàrkapcsolat a neve.. Màr a rómaik kitalàltàk 😄😄
2022. aug. 15. 19:08
 4/10 anonim válasza:
Igen élnék így. Csak fura lenne hazajonni és belenezni a férjem szemébe, aki viszont nem élne így.
2022. aug. 15. 19:22
 5/10 anonim válasza:

Férfi vagyok, szóval nem releváns. Erkölcsi szempontból kifordul a gyomrom az ilyen gondolatától is és nagyon fura szemmel nézek az ilyenre. Ugyanakkor mindenki azt csinál, amit akar, csak ne lepődjön meg, ha annak következményei vannak.

4-esnek igaza van, ha az egyik fél nem nyitott rá, szóba sem kerülhet a dolog, mert annak a kapcsolatnak ott van vége.

Aztán van az, amikor mindketten nyitottak rá. Ez esetben is halálra van ítélve a kapcsolat hosszabb távon. Szinte biztos, hogy az egyik fél jobban akarja és/vagy "sikeresebb" benne. A másik garantáltan féltékeny lesz és csak idő kérdése, hogy eljő a vég...

Annyi biztos, egy sikeres nyitott kapcsolatot legalább olyan macerás működtetni, mint egy sikeres monogám kapcsolatot, még akkor is, ha mindketten akarják.

2022. aug. 16. 07:28
 6/10 anonim válasza:
Nyilván aki ilyenbe gondolkodik az alkalmatlan családban gondolkodni és nem is örökíti tovább ezeket a csodás géneket. Azt csinálnak amit akarnak a 4fal közt csak én ne lássam mert okádás.
2022. aug. 16. 13:25
 7/10 anonim válasza:
#2 Mikor talizunk?
2022. aug. 16. 16:28
 8/10 anonim válasza:
#5-tel értek egyet, nőként. Semmiképp sem élnék így, az már nem lenne PÁRkapcsolatnak nevezhető. Ha kapcsolaton kívül keresem a boldogságot, akkor előbb szakítanék. De sokkal valószínűbb, hogy ha nem érzem jól magam a kapcsolatomban, akkor először is dolgoznék rajta, és abba fektetném a munkát a randizás helyett.
2022. aug. 16. 18:06
 9/10 Med_fet_ati válasza:

Mi is így élünk... Ahogy #5 írja, bonyolult működtetni, ezért CSAK intelligens embereknek ajánlom...

Mindketten tudjuk, hol a helyünk, mi a szerepünk, semmi probléma nem volt még belőle, mert működik az önkontroll. Gyerekünk is van és csodálatosan fejlődik, minden helyes nevlést megkap.

Aki ilyenre adja a fejét, a mélyen vallásos, vagy egyéb begyepesedett embereket viszont messzire kerülje, mert úgyis csak egy sz*r alak lesz egy sz*r kapcsolatban...

2022. aug. 31. 06:03
 10/10 anonim válasza:
Én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni.
2023. márc. 5. 19:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!