Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk akik nem cigiznek!...

Fiúk akik nem cigiznek! Titeket zavar, ha ti nem(vagy legalábbis csak ritkán, buliba vagy ilyesmi) cigiztek, de a lány igen?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen olyanoktól várom a választ akik egyáltalán nem cigiznek, inkább ilyen "koca" dohányosoktól.
2022. aug. 1. 12:02
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Nem zavar, mert olyan lánnyal aki cigizik nem kezdek.
2022. aug. 1. 13:28
 12/28 anonim válasza:
Undorító ha egy csaj cigizik.
2022. aug. 1. 13:46
 13/28 anonim válasza:

Olyan lányt keresek, aki passzol hozzám, akivel sok a közös.


Nem cigarettázok, így nem zavarna, mert nem kellenél. (Bocs, ha erősen hangzott, de ez az igazság.)


A cigitől büdös lesz a szád, sárgul a fogad, nekem személyszerint kellemetlen a szaga. Hadd ne soroljam tovább.

2022. aug. 1. 13:51
 14/28 anonim válasza:
Nálam kizáró ok a dohányzás, undorító ha nikotin szagú egy nő. Egyszerűen büdös.
2022. aug. 1. 13:52
 15/28 anonim válasza:
Nálam kizáró ok.
2022. aug. 1. 13:58
 16/28 Gymnospermatophyta válasza:
Kizáró ok a cigi. Semmi értelme, nulla haszna, csak a pénzt viszi és még roncsol is:D
2022. aug. 1. 14:07
 17/28 A kérdező kommentje:

Egyébként, aki szerint undorító, ha egy nő cigizik, a férfiaktól nem az, vagymi? :D

Csak kiváncsiságból kérdezem, én cigizek, de már elég keveset(napi 1-3 szál) meg sosincs cigi szagom meg ilyenek mert figyelek rá, csak ezt sokszor hallom, hogy egy nőtől undorító a cigi, a férfiaktól meg nem.

Amúgy meg elfogadom mindenki véleményét, csak kiváncsiságból volt a kérdés, eddig egyébként egyik barátomat se zavarta a cigi :)

2022. aug. 1. 14:14
 18/28 anonim válasza:
Nyilván undorító, de mit érdekel engem? Pasival nem fogok smárolni.
2022. aug. 1. 14:34
 19/28 anonim válasza:
Amúgy aki dohányzik, az nem érzi magán a szagot.
2022. aug. 1. 14:35
 20/28 A kérdező kommentje:
#19 tudom, nem is én mondom ezt magamról, sok nem dohányzó ismerősöm van, ők szokták sokszor mondani, hogy olyan mintha nem is cigiznék, nem érezni (valószínűleg azért is mert már ennyire keveset szívok, régen elment 2-3 doboz naponta, az érezhetőbb volt nyilván)
2022. aug. 1. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!