Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy tudnék technos barátokat...

Hogy tudnék technos barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megszerettem a technot, az utóbbi 2 hónapban 3 rave bulin voltam, és nagyon tetszik az egész kultúra, és nagyon szeretnék ilyenekre járni rendszeresen, de nem nagyon van ember akivel tudnék.

Ma is lesz egy nagyon jó buli, fel is öltöztem már meg a táskámba is bepakoltam, de az utolsó pillanatban inkább mégis meggondoltam magam, egyedül semmi motivációm nem volt elmenni.

19 éves fiú vagyok egyébként, nagyjából velem egykorú barátokat szeretnék, és jó lenne, ha ők is hasonlóan szeretnék a zenét és ezt az egész kultúrát.


2022. júl. 30. 20:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
Milyen bálban voltál? :)
2022. júl. 30. 20:56
 2/18 anonim válasza:
Szerintem fesztivál jó irány. Menj el egyedül. Ott nagyon jó esély van barátkozni, mert közösen éltek. Pláne ha visszajársz ugyanarra fesztiválra évről évre. Szóval pont jó az időzítés.
2022. júl. 30. 21:04
 3/18 anonim válasza:
Jah és indulj el a mai buliba!! Nincs kifogás :D
2022. júl. 30. 21:05
 4/18 anonim válasza:
Utolso: megis mi a faszert kene mennie egy olyan buliba, ahol nem ismer senkit? Miert erezne magat jol egy tarsas programon? Nem, nem konnyu buliban ismerkedni, mert a tarsasagok altalaban nem vevok arra, hogy egy random idegen hozzajuk csapodjon. Neha olyan abszurd tanacsokat tudtok osztani itt, mintha nem is MOn elnetek.
2022. júl. 30. 21:23
 5/18 anonim válasza:
Egy tarsas programon egyedul*
2022. júl. 30. 21:23
 6/18 anonim válasza:

#4 mert ilyen elektronikus zenei dolgokban, ahova azért mennek az emberek mert imádják azt a zenét és öröm táncolniuk rá nagyon jó egyedül menni.


ettől független az, hogy lesz e ismeretség. de nekem pl lett egy csomó. mondjuk a fesztivál sokkal jobb erre. meg amúgy még az after is olyan, hogyha rendszeresen ott vagy ugyanazokon a bulikon vagy afteren akkor is szerintem esélyes, hogy összehaverkodtok.


szóval ez nem abszurd tanács, hanem saját tapasztalat.

2022. júl. 30. 21:29
 7/18 A kérdező kommentje:

Amúgy nem fesztiválokra szoktam menni hanem ilyen kicsi “illegális” bulikra, ezeken befogadóbbak az emberek elvileg.

Amúgy a legutóbbin is sikerült hozzá csapódnom egy 7-8 fős idegen társasághoz, viszont ez nem egyedül sikerült, hanem egy barátom által, de ő csak ritkán jár ilyen bulikra

2022. júl. 31. 05:41
 8/18 anonim válasza:
Dejó ,, miket hallgatsz?
2022. júl. 31. 06:14
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha műfajra vagy kíváncsi akkor leginkább Hardcore-Techno, Hard-Techno, Frenchcore, Terrorcore, Darkspy, de ezek csak azok a műfajok amik ide kapcsolódnak, ezeken kívül rengeteg mást hallgatok
2022. júl. 31. 06:56
 10/18 anonim válasza:

Egy hete volt Angerfist Komáromban.

Nem voltál?

2022. júl. 31. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!