Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Az évek során az összes haverom barátom elköltözött, más társaságuk lett, stb. Kicsit egyedül érzem magam és unom, hogy ritkán mozdulok ki itthonról. Az lenne a kérdésem, hogy hol és hogyan tudnék barátokat vagy haverokat szerezni? Mik a legjobb helyek az ilyen jellegű ismerkedéshez? Hogy vágjak bele?

A munkahely sajna kilőve mivel a szakmában amiben dolgozom jelenleg kevés emberrel találkozom. A suli szintén mivel akikkel járok vagy nem az én korosztályom, vagy már van saját társaságuk. Előre is köszi a válaszokat.


25/F



2022. jún. 12. 19:19
 1/4 anonim válasza:

Én 23 vagyok, ugyanezzel küzdök, annyi különbséggel, hogy külföldön vagyok.

Ha Magyarországon élsz akkor nagyon nagy előnyben vagy. Menj el kocsmába, bowlingozni, sportolni, bármi. Közösségbe. Aztán kezdj el beszélgetni, ismerkedni, társasághoz csapódni.


Külföld témakör egy külön kérdést megér, így ezt most nem fejtem ki. Magyarországon magyarként magyarral sokkal könnyebb azért:) Sok sikert!


23/F

2022. jún. 12. 19:37
 2/4 anonim válasza:
Merre keresel?
2022. jún. 13. 00:20
 3/4 anonim válasza:
Minek?
2022. jún. 13. 16:22
 4/4 anonim válasza:

Ugyanez a helyzet velem Borsodból.

23f

2022. jún. 14. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!