Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen nő?

Létezik ilyen nő?

Figyelt kérdés

- 20-30 év közötti

- átlagos női magasság

- ápolt

- kommunikatív és nem flegma

- erkölcsös és lelkiismeretes

- jó humorérzéke van

- nem alkoholizál vagy ha igen, akkor csak ritkán

- nem tart több vasat a tűzben

- szeretete nem bizonyos feltételekhez kötött (pl. csak akkor számíthat rá az ember amíg minden szép és jó, és ha netán padlót fogsz, akkor tovább áll és még beléd is rúg egyet)


Tudom, hogy nagyon ellenszenves az ilyen lista-szerű elvárás. Néha az embernek csúszni-másznia kell és állni a sarat, hogy megtalálja azt a bizonyos egy valakit.


2022. júl. 27. 22:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
#10: Nem akarlak lelombozni, de egy anonim oldalon bárki állíthat magáról bármit, én is simán elő tudom adni, hogy nő vagyok, és hogy megfelelek a kritériumaidnak. Egyébként az itteni valós nőkkel is rendszerint van valami gebasz, vagy agyhalottak, vagy ha értelmesek, akkor idegbetegek/beszariak/beképzeltek, esetleg pár levél után ők is eltűnnek, mert miért ne.
2022. dec. 25. 17:51
 12/12 anonim válasza:
Az az utolsó rublika szerintem elég sok embert kizár (nemtől függetlenül)
2023. jan. 2. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!