Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen nő?

Létezik ilyen nő?

Figyelt kérdés

- 20-30 év közötti

- átlagos női magasság

- ápolt

- kommunikatív és nem flegma

- erkölcsös és lelkiismeretes

- jó humorérzéke van

- nem alkoholizál vagy ha igen, akkor csak ritkán

- nem tart több vasat a tűzben

- szeretete nem bizonyos feltételekhez kötött (pl. csak akkor számíthat rá az ember amíg minden szép és jó, és ha netán padlót fogsz, akkor tovább áll és még beléd is rúg egyet)


Tudom, hogy nagyon ellenszenves az ilyen lista-szerű elvárás. Néha az embernek csúszni-másznia kell és állni a sarat, hogy megtalálja azt a bizonyos egy valakit.


2022. júl. 27. 22:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
Itt minden nő ilyen. Ja, bocs, mégsem.
2022. júl. 27. 22:57
 2/12 Gymnospermatophyta válasza:
Hogy itt létezik-e nem tudom, de amúgy szerintem simán. Nem átugorhatatlan dolgok ezek.
2022. júl. 27. 23:38
 3/12 anonim válasza:
Ez mind szép és jó, örülök hogy ilyen sok oldalú nőt keresel magad mellé, és szeretnéd minden elvárásaidnak megfeleltetni. Esetleg ha már ilyen sok mindent megtudtunk arról hogy kit is szeretnél magad mellé. Annyival megtisztelnél minket hogy elárulod hogy egyáltalán férfi vagy nő vagy-e? Mert ez így édeskevés apukám.
2022. júl. 27. 23:54
 4/12 Huszonegyedikszázad válasza:
Én ilyen vagyok, de nem keresek párt. Remélem kielégítő válasz a kérdésedre.
2022. júl. 28. 01:54
 5/12 anonim válasza:
Igen, léteznek. Épp a párjukkal vannak😌
2022. júl. 28. 02:01
 6/12 A kérdező kommentje:

4. választ kb. ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy éhező ember megkérdezné, hogy van-e nálad ennivaló és te azt feleled, hogy "Volt, de már megettem. Finom volt."


Természetesen egyedülálló nővel szeretnék ismerkedni és az elvárásokhoz méltóan megbecsülném, mint senki más.

2022. júl. 28. 02:47
 7/12 anonim válasza:
Küldtem üzenetet
2022. aug. 1. 17:50
 8/12 anonim válasza:

Szerintem én mindegyik pontnak megfelelek :D

25/L

2022. aug. 19. 22:54
 9/12 anonim válasza:
Az almaidban vannak csak ilyen nők...ma mar csak insta ribik vannak.
2022. dec. 25. 06:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Hiszed vagy sem, de többen is felkerestek a kérdés kiírását követően. Értelmes, érdeklődő és kedves nők. Igaz, hogy nem találtam meg azt a bizonyos egy valakit, de nem adom fel.
2022. dec. 25. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!