Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem olyat kerestek,...

Miért nem olyat kerestek, akinek ilyen fenékkel jöttök be?

Figyelt kérdés
Szóval, sok csaj fogyni akar, mert nagy a combja és feneke, holott én mindig ilyet kerestem. A nagy has nekem se jön be, de ez a kettő nagyon is.

2022. júl. 26. 13:31
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Mert nem egy erotomán állatot keresek. Azé.
2022. júl. 26. 14:06
 12/21 A kérdező kommentje:
11 akkor sok sikert a frigid férfiakhoz :)
2022. júl. 26. 14:10
 13/21 anonim válasza:

Nekem is a nagy seggű nők tetszenek, de csak vékony derékkal. Buborék seggű!

Strandon látok pár formás darabot 🙄

2022. júl. 26. 14:12
 14/21 anonim válasza:
Igaz én "összességében" voltam kövér tehát a hasam és a karom is nagy volt, így nem tudom mennyire releváns a véleményem, de azért leírom. Nem azért fogytam le mert nem volt férfi akinek úgy is tetszettem volna, hanem mert nem tartottam magam vonzónak, nem mertem olyan ruhákat hordani amikben igazán szépnek éreztem volna magam. Szóval teljes mértékben magam miatt tettem, nem azért hogy több férfinak jöjjek be.
2022. júl. 26. 14:45
 15/21 anonim válasza:

"A nagy has nekem se jön be, de ez a kettő nagyon is."


Csak sajnos a nők nem simsek vagy gyurmabábuk, akiket olyanra formálhatsz ahogy tetszik. Pont ezért fogynak le, mert annak akinek nagy a feneke az esetek 99%-ában van háj a hasán is. Ugyanis néhány extrém példát leszámítva a legtöbb ember ha hízik, akkor mindenhová hízik. Nyilván van aki előbb hízik hasra, vagy előbb fenékre, de általában ha valaki felszed 5-10 kilót, az megy a combra, fenekére, mellre és bizony karra, tokára és hasra is. A has ráadásul a nőknél is az egyik testrész ahová a leghajlamosabbak hízásra, és ahonnan a legnehezebb lefogyni. A tökéletes testű influenszereknek is látni a nem-beállított fotóikon, hogy bizony nagyobb a pocak és kisebb a fenék, mint az instás képeiken. Mert ilyen a női test. És mivel ahogy te is mondod, a nagy has "senkinek se tetszik", a kis fenék viszont sok férfinak, ezért sok nő inkább lesz vékony kis fenékkel, mint nagyfenekű nagy hassal.

2022. júl. 28. 21:20
 16/21 A kérdező kommentje:
15 ez nem igaz, inkább magyar sajátosság. Nem véletlen látsz latin nőket lapos hassal nagy fenékkel, mert más a genetika.
2022. júl. 28. 21:22
 17/21 anonim válasza:
Akkor miért a magyar nőket kérdezed ha nem ők a célcsoport?
2022. júl. 28. 21:44
 18/21 A kérdező kommentje:
17 kit kérdezzek a gyakorin nemnormális
2022. júl. 28. 22:06
 19/21 anonim válasza:

Kérdező, egy vérbő macsó a pasim #11 életemben nem szexöltem ilyen jókat mint most vele 47 évesen :)) szenvedélyes. De attól még nem erotomán!

Tartom a válaszom! :)

2022. júl. 29. 09:15
 20/21 anonim válasza:

Illetve pont az, de nem egy állat : nem ez a legfőbb szempont. Nekem is nagy a kufferem , viszont formás, bringával járok etc.. a legszebb bókot tőle kaptam eddigi életem során: "mert szép vagy.., nekem legalábbis" a hátsó részem meg szerinte iszonyat jó de az arcommal találkozott először .:))

Én nem kerestem mégis találtam, ez is fura. Meg hogy darázsderék mellé miért van akkora valagam hogy no.

2022. júl. 29. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!