Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Felső-Ausztriában élő hölgyek!...

Anton Chigurh kérdése:

Felső-Ausztriában élő hölgyek! Társat kerestek?

Figyelt kérdés

Én egy 29 éves, 193 cm magas, 88 kilós csendes, nyugodt természetű férfi vagyok.


Keresem korban és gondolkodásban hozzám hasonló társam.


Mások szerint segítőkész és figyelmes vagyok, viszont én nehezen barátkozom és nagyon megválogatom kinek nyílok meg.

Emiatt is döntöttem úgy, hogy jobb híján itt ismerkedek.


Ami a párkapcsolatokat illeti: túl vagyok már néhány szép pillanaton és pár csalódáson is, így nincsenek illúzióim. Nem játszom mások érzéseivel, nem kalandozásra vágyom, igazi kapcsolat kialakítása a célom.


Nem vagyok könnyű eset, de ha megtalálom valakivel a közös hangot, akkor jóban lehetünk, és ha erősebb kapocs is kialakul, megbízható partnerre lelhet bennem.


Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj bátran!



2022. márc. 12. 21:39
 1/7 anonim válasza:
Ugyan tesa, találnak ezek osztrákot is, akinek göldje is van.
2022. márc. 13. 01:55
 2/7 A kérdező kommentje:

A pénz nem minden, tesa. 😉


Amúgy egy szóval sem említettem, mennyire van tele a kincstár. 😁

2022. márc. 13. 11:44
 3/7 anonim válasza:
Fordítva is igaz: attól, mert sok a marhád még magányos maradhatsz.
2022. márc. 16. 05:46
 4/7 A kérdező kommentje:

Magányos nem vagyok, csak társaságra vágyom.

Van különbség.

2022. márc. 24. 04:32
 5/7 anonim válasza:
Te amúgy milyen arra az idő most?
2022. ápr. 23. 03:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol ilyen, hol olyan 😅😁
2022. ápr. 23. 15:04
 7/7 anonim válasza:
En Wels mellett laktam 3 evet, kb eselytelen magyar lanyokkal ismerkedni. Velemenyem szerint eleg messze van ahhoz, hogy egy egyedulallo szingli lany csak ugy nekiinduljon egyedul . Barki akit ismertem, mindnek csaladja, gyereke, ferje, elettarsa, baratja volt. Persze 1-2 egyejszakas azert akadt parszor, de nagyon nehez arrafele ismerkedni, tudom. Ezert is koltoztem at Becsbe masfel eve, kb azonnal megismertem a jelenlegi paromat :D Ezt tudom Neked is tanacsolni. Sok sikert.
2022. aug. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!